Sağlık-Sen Antalya Şubesi'nde, Kuluöztürk güven tazeledi

6. Olağan Genel Kurul'da Antalya Sağlık-Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk güvence verdi.

Sağlık-Sen Antalya Şubesi'nde, Kuluöztürk güven tazeledi
05 Ağustos 2022 - 14:30
Sağlık-Sen Antalya Şubesi’nde, Kuluöztürk güven tazeledi, En son ajansdan gelen bilgilere göre: 6. Olağan Genel Kurul'da Antalya Sağlık-Sen Şube Başkanı Sinan Kuluöztürk güvence verdi.
Genel kurul, Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde yapıldı; AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Kemal Çelik, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve başkan yardımcıları, Sağlık-Sen şube başkanları ve sendika üyeleri katıldı. Tek aday olarak seçilen mevcut cumhurbaşkanı Sinan Kuluöztürk, 162 delegeden 148'inin desteğiyle yeniden seçildi.
Kuluöztürk, genel kurul toplantılarının başarılı geçtiğini belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.
Çalışmalarına ilk günkü aynı heyecan ve şevkle devam edeceklerini belirten Kuluöztürk, "Bizim verdiğimiz mücadele hak ve adalet mücadelesidir. Bu mücadele milli değerlerin yükseltilmesi mücadelesidir. Millet diri, bu mücadele Türkiye içindir.” Büyük bir mücadeleydi, Türkiye için büyük bir mücadeleydi, birliğimizi ilerletmek, davamızı açıklamak, bu mücadeleye yeni üyeler kazandırmak için tüm sağlık kurumlarını ziyaret ettik. Antalya'da çalışıyoruz.Sevgiyle konuştuk.inandığımız dava.Bu kutsal davada yıllardır başarılı olduk ve 'Emininiz emanetimiz' sloganıyla yürüdük. "Birlikte hayal bile edilemeyeni başardık. , atılacak çok adım var. Birlikte gidecek çok yolumuz var. Birlikte kucaklayacağımız parlak bir geleceğimiz var."

Geniş bir şekilde, Sağlık-Sen Antalya Şubesi’nde, Kuluöztürk güven tazeledi başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum