Rus askerinin dinlediği şarkı gündem oldu: Ses ver Adana zirveden selam haberi

Rusya'nın Ukrayna'yı işgali 6.

Rus askerinin dinlediği şarkı gündem oldu: Ses ver Adana zirveden selam haberi
02 Mart 2022 - 13:33

Rusya'nın Ukrayna'yı işgali 6. gününde de tüm şiddetiyle sürüyor. Dün Belarus'ta iki ülkenin heyetlerin katıldığı müzakere görüşmelerinden henüz bir sonuç çıkmadı. Bir sonraki görüşmenin tarihi henüz açıklanmazken Ukrayna'ya yönelik saldırılarda 400'e yakın sivil yaşamını yitirdi.

UKRAYNA-RUSYA SAVAŞINDA ADANA DETAYI

Ukrayna ve Rusya arasında yaşanan savaş tüm hızıyla sürerken sosyal medyadan ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor. Son olarak iki Rus askerinin, Ukrayna işgali sırasında söylediği "Adana Merkez" şarkısı gündem olurken askerlerin neden böyle bir şarkı söylediği gizemini koruyor.

Rus askerinin dinlediği şarkı gündem oldu: 'Ses ver Adana zirveden selam'

RUS İLERLEYİŞİ SÜRÜYOR

Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı Maxar Technologies şirketi Rus işgali hakkında yaptığı son açıklamada ellerindeki yeni uydu görüntülerine göre Ukrayna'ya savaş açan Rusya'nın askeri konvoyunun uzunluğunun, 40 milden (64 km) fazla olduğunu açıkladı. Şirket konvoyda çok sayıda araç, tank, çekili toplar ve diğer askeri malzemelerin bulunduğunu belirtti.

Vladimir Zelenskiy, Ukrayna, Putin, Rusya, Kiev, Dünya, Güncel, Haberler

Sunucu Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum