Ruhsatsız kahvehanede cinayet! Birlikte alkol aldığı kişi tarafından öldürüldü

Olay, saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi'nde meydana geldi.

Ruhsatsız kahvehanede cinayet! Birlikte alkol aldığı kişi tarafından öldürüldü
26 Kasım 2021 - 07:52

Olay, saat 03.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Sümer Mahallesi'nde meydana geldi. 4 katlı bir binanın 3'üncü katındaki ruhsatsız bir kahvehanede arkadaşlarıyla içki alıp, oyun oynayan Mazlum Ağırman, az önce meçhul bir nedenle benzer masada oturduğu Aydınlatılmış Z. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üstüne Aydınlatılmış Z., belinden çıkardığı tabancayla Ağırman'a alev açtı. Okumuş Z., durum sonrası beraberindeki 2 kişiyle kaçtı.

GÖĞSÜNE İSABET ETTİ

Göğsüne isabet eden kurşunla ağır yaralanan Ağırman ise bir yakını tarafından özel bir hastaneye götürüldü. Burada ilk müdahalesi yapılan Ağırman sonradan Seyhan Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Fazla kan kaybettiği öğrenilen Ağırman, doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı.

öte taraftan cinayetle ilgili soruşturma başlatan polis, belirsiz Aydın Z. ve yan 2 kişiyi yakalamak için harekete geçti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum