Ronaldo'dan Ballon d'Or tepkisi! "Yalan söyledi"

Ballon d'Or galasına katılmama kararı alan Cristiano Ronaldo, Instagram hesabından France Football organizasyonuna tepki gösterdi. Ronaldo yaptığı paylaşımla France Football Genel Yayınlama Yönetmeni Pascal Ferre'nin sözlerini gaye aldı. PASCAL FERRE NELER SÖYLEMİŞTİ? "Cristiano

Ronaldo'dan Ballon d'Or tepkisi! "Yalan söyledi"
30 Kasım 2021 - 00:40

Ballon d'Or galasına katılmama kararı alan Cristiano Ronaldo, Instagram hesabından France Football organizasyonuna tepki gösterdi.

Ronaldo yaptığı paylaşımla France Football Genel Yayınlama Yönetmeni Pascal Ferre'nin sözlerini gaye aldı.

PASCAL FERRE NELER SÖYLEMİŞTİ?

"Cristiano ’nun tek bir amacı var, o da Messi ’den daha artı Ballon d ’Or ödülü ile emekli edinmek. Biliyorum çünkü bana söyledi."

CRISTIANO RONALDO'DAN AÇIKLAMA

"Pascal Ferre yalan söyledi. Kendini ve çalıştığı yayının tanıtımını yerine getirmek için adımı kullandı" diyen 36 yaşındaki yıldız, "Bu kadar prestijli bir ödülden sorumlu kişinin, Fransa Futbolu'na ve Ballon d'Or'a her zaman hürmet duyan birine saygı duymadan bu şekilde yalan söylemesi kabul edilemez. Ve bugün yine yalan söyledi, galada olmadığımı, var olmayan bir karantinayla haklı çıkardı.

Pascal Ferre, Lionel Messi'den daha çok Ballon d'Or alarak futbolu ele vermek istediğime dair yalanlar söyledi. Kendi adını yaymak için beni kullandı. Böyle bir yalan kabul edilemez. Kariyerimin en büyük hırsı profesyonel futbolcu edinmek isteyenlere örnek edinmek ve adımı dünya futbolu tarihine altın harflerle yazdırmak. Kariyerimin başından beri sportmenlik ve Fair-Play'e özen gösteririm. Kazananları tekrar tekrar tebrik ederim. Tüm odak noktamı Manchester United'la sezonun kalanına çevirdim. Gerisi? Umurumda değil." ifadelerini kullandı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum