Reynmen yeni motosiklerine kavuştu! haberi

Video paylaşım uygulaması ve YouTube kanalında yayınladığı videolar ile ünlenen, Ocak 2019'da 'Derdim Olsun' şarkısıyla Türkiye çapında büyük yankı uyandıran Reynmen, Aktaş, son dönemde ise hakkında meydana çıkan dava haberleriyle konuşuluyor. "KAZANIYORUM, HARCIYORUM" Geçt.

Reynmen yeni motosiklerine kavuştu! haberi
25 Mayıs 2022 - 18:44

Video paylaşım uygulaması ve YouTube kanalında yayınladığı videolar ile ünlenen, Ocak 2019'da 'Derdim Olsun' şarkısıyla Türkiye çapında büyük yankı uyandıran Reynmen, Aktaş, son dönemde ise hakkında meydana çıkan dava haberleriyle konuşuluyor.

"KAZANIYORUM, HARCIYORUM"

Geçtiğimiz şubat ayında Nişantaşı ’nda objektiflere takılan ve valeden özel yaptırdığı modifiyeli aracını alan 26 yaşındaki şarkıcı, gazetecilerin sorularına cevap vermişti.

Renkli giyim tarzıyla dikkat çeken ünlü YouTuber, alışveriş yapmayı sevdiğini belirterek, "Kazanıyorum, harcıyorum, alışveriş motivasyon oluyor" diye konuştu. Story'de paylaştığı saat için "Satın mı aldnız?" sorusuna ise, "Niçin olmasın?" diyerek, modifiyeli cipiyle Nişantaşı ’ndan ayrılmıştı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum