Redmi'nin oyun odaklı yeni telefonundan haber var!

Xiaomi'nin daha aşağı markası Redmi, Redmi K40 Gaming Edition'ı geride bıraktığımız Nisan ayında MediaTek Dimensity 1200 işlemcisi ile birlikte duyurmuştu.

Redmi'nin oyun odaklı yeni telefonundan haber var!
25 Kasım 2021 - 15:49

Xiaomi'nin daha aşağı markası Redmi, Redmi K40 Gaming Edition'ı geride bıraktığımız Nisan ayında MediaTek Dimensity 1200 işlemcisi ile birlikte duyurmuştu. Acilen ise Redmi K50 Gaming Edition için bekleyiş başladı. Telefon hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, kullanacağı işlemci için uyarı çeken bir iddia ortaya atıldı.

REDMI K50 GAMING'İN İŞLEMCİSİNİ PAYLAŞTI

Akıntı kaynağı Digital Chat Station, Redmi K50 Gaming'in (Redmi K50 Gaming Edition) işlemcisini açıkladı. Kaynağın iddiasına tarafından Redmi'nin yeni oyun odaklı zeki telefonu MediaTek'in geçtiğimiz günlerde tanıttığı, dünyanın birincil 4 nm işlemcisi MediaTek Dimensity 1200'den zorlama alacak.

Redmi K50 Gaming

Ayrıca telefonun 64 MP ana kamera, 5.000 mAh pil, düz ekran ve ekran altı parmak izi tarayıcı gibi özelliklere konut sahipliği yapacağı da söyleniyor.

İddialara kadar Redmi K50 Gaming'in iç tasarımı, K40'tan azıcık daha öbür olacak ve soğutma çözümlerinin daha iyi olmasına olasılık tanıyacak.

Redmi K50 Gaming'in ne süre tanıtılacağı bilinmiyor.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum