Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! "Kocam gay gibi ilişkiden sonra... " haberi

Hafta içi her gün FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akı.

Psikolog Esra Ezmeci'ye gelen soru şaşkına çevirdi! "Kocam gay gibi ilişkiden sonra... " haberi
25 Haziran 2022 - 09:15

Hafta içi her gün FOX TV'de yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, akıllara durgunluk veren itirafları da paylaşmayı ihmalkârlık etmiyor.

En son dün akşam yaptığı soru-cevapta, "Kocam gay gibi. İlişkiden sonradan sıra bende diyor. Bana karım de, sert ol diyor. Ne yapacağım?" sorusuna yanıt verdi.

Ekran görüntüsü 2022-06-25 072735

Esra Ezmeci, "Siz cinsel hayat dışında da eşinizle konuşun. Bütün hakiki durumları size anlatabileceğini, icabında birlikte çift terapisine gidebileceğinizi söyleyebilirsiniz. Doğrudan Doğruya şüphelendiğiniz durumu söylediğiniz vakit red etmesi fazla yüksek bir olasılık. En doğrusu daha ılımlı yaklaşıyor olmaktır." yanıtını verdi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum