Pelin Akil ile Anıl Altan'ın dudak dudağa anlarına küçük kızından müdahale haberi

2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Pelin Akil ve Anıl Altan paylaşımlarıyla çoğu kez gündem oluyor.

Pelin Akil ile Anıl Altan'ın dudak dudağa anlarına küçük kızından müdahale haberi
27 Haziran 2022 - 14:41

2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Pelin Akil ve Anıl Altan paylaşımlarıyla çoğu kez gündem oluyor. zaman zaman Akil'e ikizleri aralarında fark yaptığına dair eleştiler gelse de meşhur çift çocuklarını her fırsatta ayırmadığını anlatıyor.

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu arkadaşı Nilay Cafer ile Bodrum'da kısa bir tatil yapan Pelin Akil, önceki gün eşi ve ikiz kızlarıyla bir düğüne katıldı.

pqw

Düğünde dudak dudağa poz veren çifte müdahale kızlarından geldi. Babalarının annelerini öpmesine müsaade etmeyen miniklerin babalarının ellerinden çektiği anlar objektiflere yansıdı.

Ekran Alıntısı

Akil ve Altan, bu kareleri "Büyük devlete ait bakmak için sola kaydırabilirsiniz" notuyla paylaştı. Meşhur çiftin pozlarına binlerce alkış ve yorum yağdı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum