Özel, Erdoğan'a sordu: Suudi ajansının paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın? haberi

CHP'li Özel, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman ’ı Ankara Esenboğa Havaalanı ’nda uçağına dek uğurladığını bildiren fotoğrafları sosyal ağ hesabından paylaştı.

Özel, Erdoğan'a sordu: Suudi ajansının paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın? haberi
23 Haziran 2022 - 22:01

CHP'li Özel, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman ’ı Ankara Esenboğa Havaalanı ’nda uçağına dek uğurladığını bildiren fotoğrafları sosyal ağ hesabından paylaştı. Özel, "Selman'ı Esenboğa Havalimanı'na değin uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan?" diye sordu.

AKTÜEL 23.06.2022 19:53 Özel, Erdoğan'a sordu: Suudi ajansının paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın?

Cumhuriyet Irk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Bağımsızlık Özel, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman ’ı Ankara Esenboğa Havalimanı ’nda uçağına kadar uğurladığını belirten fotoğrafları paylaştı.

Özel, "Erdoğan, Veliaht Prens Selman'ı Esenboğa Havaalanı'na kadar uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan" dedi.

Tayyip Erdoğan, evladına sarılmadığı gibi sarıldığı Veliaht Prens Selman'ı Esenboğa Havaalanı'na değin uğurlamış.

Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan?

İzahı baskı, tepki çekecek, mahsurlu bir işin içinde olduğunu gizleyemezsin. pic.twitter.com/ks6cej06E5

— Serbest Özel (@eczozgurozel) June 23, 2022

Özel, paylaşımında, "Tayyip Erdoğan, evladına sarılmadığı gibi sarıldığı Veliaht Prens Selman'ı Esenboğa Havalimanı'na kadar uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan? İzahı baskı, tepki çekecek mahsurlu bir işin içinde olduğunu gizleyemezsin" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman Bin Abdülaziz El Suud ’u dün Beştepe ’de ağırlamıştı.

Günün Manâlı Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum