Operasyondan yeni görüntüler geldi! 1 metreyi aşan karın altında...

Terör örgütü PKK ’yı ülke gündeminden dışlamak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz ışık halkası getirmek maksadıyla Tunceli ’de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu 1 metreyi aşkın karların arasında k.

Operasyondan yeni görüntüler geldi! 1 metreyi aşan karın altında...
15 Ocak 2022 - 17:33

Terör örgütü PKK ’yı ülke gündeminden dışlamak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz ışık halkası getirmek maksadıyla Tunceli ’de Eren Kış-6 Mercan Dağları Şehit Jandarma Uzman Çavuş Burak Tortumlu operasyonu 1 metreyi aşkın karların arasında kararlılıkla devam ediyor.

BİN 60 PERSONEL DEVIR ALIYOR

Operasyonda, Tunceli İl Jandarma Komutanlığınca jandarma komando, jandarma özel harekat, polis özel harekat ve güvenlik korucu timlerinden oluşan bin 60 personel ve 72 operasyonel tim devir alıyor.

1

Tunceli Valiliğinin twitter adresinden yapılan açıklamada, ’ ’Sevda vatan olunca kahraman jandarmamız durmaksızın Eren Kış-6 Mercan Dağları operasyonlarına devam ediyor. İyi ama Varsın Eren ’ ’ yazısı ile zorlu şartlar aşağıda görevlerinin başlarında olan kahraman askerlerin fotoğrafı paylaşıldı. (İHA)

2

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum