Okan Buruk istedi ve geldi! Fenerbahçeli isim kulübede haberi

Yeni sezona keza başkan hem de teknik direktör değişikliği ile start vermeye hazırlanan Galatasaray'da hedef mutlak şampiyonluk...

Okan Buruk istedi ve geldi! Fenerbahçeli isim kulübede haberi
28 Haziran 2022 - 16:14

Yeni sezona keza başkan hem de teknik direktör değişikliği ile start vermeye hazırlanan Galatasaray'da hedef mutlak şampiyonluk... Son olarak 2018-19 sezonunda şampiyonluk kupasını müzesine götüren Sarı-Kırmızılı takım hasrete son vermek isterken, çiçeği burnunda teknik adam Okan Buruk, birincil antrenmanına çıktı.

Galatasaray ile 1+1 yıllığına uzlaşma karşılayan Okan Buruk, gerçekleştirilen ilk antrenmanda açgözlü bir görüntü çizerken, gerçekleştirilen imza töreninde hayalinde Galatasaray'ı "Baskın, rakibine fayda kuran, sahada her şeyini veren bazı" olarak betimleme etmişti.

İLGİNÇ BİR DETAY İLE GÜNDEMDE!

klnlkn

İspanyol teknik adam Domenec Torrent'in ardındaki Sarı-Kırmızılıar'ın yeni hocası olan Okan Buruk son günlerde garip bir detaylar ile gündemde.

ESKİ F.BAHÇELİ İLE ÇALIŞIYOR!

plk

Galatasaray'a kendi ekibi ile gelen 48 yaşındaki teknik adamın yardımcılarından Can Okuyucu, Sarı-Kırmızılı ekibin ezeli rakibi Fenerbahçe'de 1992/93 sezonunda Fenerbahçe'de kaleci olarak tahsis yapmış, 11 Nisan 1993 tarihinde Kadıköy'de oynanan derbi mücadelesinde de ev sahibi ekibin kalesini koruyan isimdi ve uğraş 4-1 Galatasaray'ın üstünlüğü ile sonuçlanmıştı.

BEŞİKTALI İSİM DE LİSTEDE!

pkm

ÖTE YANDAN Okan Buruk'un yardımcıları aralarında eski Beşiktaşlı Ekrem Dağ'ın yanı sıra Fenerbahçe'de forma giyen Pierre Webo ile Fenerbahçe'de Daum ve Zico'nun yardımcılığını yapan İrfan Saraloğlu da Buruk'un ekibinde yer alıyor.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum