Nihat Doğan'dan Hamdi Alkan'a öpüşme tepkisi! ''Allah sabır versin!''

Al Sana programındaki çıkışlarıyla adından söz ettiren Nihat Doğan, Magazin Noteri programında da dikkat çeken açıklamalara imza attı.

Nihat Doğan'dan Hamdi Alkan'a öpüşme tepkisi! ''Allah sabır versin!''
25 Kasım 2021 - 12:37

Al Sana programındaki çıkışlarıyla adından söz ettiren Nihat Doğan, Magazin Noteri programında da dikkat çeken açıklamalara imza attı. Selen Görgüzel ve rol arkadaşının, öpüşme sahnesi için Hamdi Alkan'dan müsade alması konusunda konuşan Nihat Doğan, uyarı çeken bir yorumda bulundu.

''BEN İZİN VERMEM!''

Nihat Doğan, magazin gündemini sarsan öpüşme izni için şu ifadeleri kullandı:

Bu konu 'üste tükürsen bıyık, alta tükürsen sakal' deniliyor ya, o cümlenin vücut bulmuş hali diye düşünüyorum. Yüzyıllardır meşhur düşünürler, filozoflar ve sanatçılar bu işe kafa yormuşlar. Sanat muhafazakar mı olmalı, köşeli mi olmalı, sanatın tabuları mı olmalı, bu izafi bir kavram. Bazıları ''Evet soyunmak lazım, öpüşmek lüzumlu anca böyle adımızdan laf ettiririz, şöhret basamaklarını tırmanırız'' diyor lakin Türkan Şoray kanunları da var. Türkan Şoray, Rüçhan Adlı ile birlikte olduktan sonradan Türkan Şoray kanunlarını çıkardı ve kimseyle öpüşmedi. Öpüşmemesi de ondan bir şeyler götürmedi. Öbür taraftan, Hamdi Bey'e Allah'tan sabırlar diliyorum. artistik bir insan olarak konuşmam gerekirse, eşim sanatçıysa natürel fakat sanatını icra etmeli. Fakat halktan bir Nihat olarak konuşmam gerekirse canımı acıtır, üzülürüm. Ben Nihat olarak müsade vermem.

NE OLMUŞTU?

Selen Görgüzel ve İrfan Kangı, kadrosunda yer aldıkları 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence' tiyatro oyununda oyunu durdurarak, Hamdi Alkan'dan öpüşme izin almışlardı. İkili, Alkan'ın müsade vermesi üzerine öpüşmüşler, bu olay magazin gündeminden günlerce düşmemişti. Konuyla ilgili konuşan Alkan, ''Asla rahatsızlık duymadım. Kıskanılacak bir şey de yok'' yorumunu yaptmıştı.

Nihat Doğan'dan Hamdi Alkan'a öpüşme tepkisi! ''Allah sabır versin!''

Nihat Doğan'dan Hamdi Alkan'a öpüşme tepkisi! ''Allah sabır versin!''


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum