Netflix dizisi Mezarlık sonrası Komiser Önem rolündeki Birce Akalay gündem oldu haberi

Miray Daner ve İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaştığı Kuş Uçuşu dizisindeki oyunculuğuyla büyük alkış toplayan Birce Akalay bu dizinin yankıları sürerken yeni bir Netflix dizisinde zirve gösterdi.

Netflix dizisi Mezarlık sonrası Komiser Önem rolündeki Birce Akalay gündem oldu haberi
19 Haziran 2022 - 11:10

Miray Daner ve İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaştığı Kuş Uçuşu dizisindeki oyunculuğuyla büyük alkış toplayan Birce Akalay bu dizinin yankıları sürerken yeni bir Netflix dizisinde zirve gösterdi. Dizide başarılı bir kadın spiker olan Lale karakterini canlandıran Birce Akalay Kabristan dizisinde ise Komiser Tartma rolünde izleyicinin karşısına çıktı.

Mezarlık dizisi yayınlanır yayınlanmaz gündem oldu. Birce Akalay, Olgun Toker, Şehsuvar Aktaş'ın rol aldığı dizide Akalay'ın başarılı oyunculuğu Twitter'ın en fazla konuştuğu konulardan oldu.

1

Mezarlık dizisinde Akalay'ın konuşması esnasında "Bu ülkenin tüm kadınlarından özür diliyorum.Sokakta arkalarına bakmadan yürüyebilecek güveni emniyet teşkilatı olarak veremediğimiz için" sözleri her zaman defa paylaşıldı.

3

Birce Akalay'ın oyunculuğuna dair "Fazla iyisin", "Gerçekten fazla başarılı bir karakter oyuncusu", Sen nasıl bir kadınsın ama oynadığın tüm dizilerde senaryosu sağlam ve gündeme şive yapan kaliteli yapıtları seçiyorsun" yorumları yapıldı.

2

MEZARLIK DİZİSİ KONUSU

Bayan cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Ağırlık'in karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar yok, bu cinayetlere ön yargıyla yakında olacak olan erkeklerdir. Kabristan dizisi dört bölüm yayınlandı. Bu sezonun dört bölüm olması bekleniyor.

6

7

8


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum