Mide bulandıran olay! Sultangazi'de 2 çocuğa taciz iddiası ortalığı karıştırdı

Durum, Uğur Mumcu Mahallesi'nde yer alan faaliyet alanında meydana geldi.

Mide bulandıran olay! Sultangazi'de 2 çocuğa taciz iddiası ortalığı karıştırdı
30 Kasım 2021 - 14:56

Durum, Uğur Mumcu Mahallesi'nde yer alan faaliyet alanında meydana geldi. İddiaya göre, darı tezgahı olan E.I., yanında çalışan İ.Ö. isimli kız çocuğu ile M.O.T. isimli erkek çocuğunu geçtiğimiz hafta cuma günü iş bahanesiyle aracına aldı. sonra çocuklara zorla uyuşturucu madde içirmeye çalıştı. Bunun üstüne bayılan İ.Ö. isimli kız çocuğunu taciz etti. M.O.T.'nin müdahalesi ile iki çocuk araçtan inerek uzaklaştı.

Akşam saatlerinde durumdan bilen iki çocuğun yakınları etkinlik alanına gelerek E.I.'ya saldırdı. Hamle esnasında E.I., ve yanına çalışan F.H., yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine fazla sayıda polis ekibi sevk edildi.

E.I. ve F.H., ambulansla hastaneye kaldırılırken, olaya karışan iki birey polis tarafından gözaltına alındı. İ.Ö. ve M.O.T., ise Çocuk Ofis Amirliği'ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

DHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum