Meşhur oyuncu Peter Robbins intihar etti! Charlie Brown'un sesi olmuştu haberi

1965'te 'Charlie Brown Noel', 1966 yılında ise 'Harika Bal Kabağı Charlie Brown'a sesiyle yaşam veren Peter Robbins'in intihar ettiğini ailesi doğruladı.

Meşhur oyuncu Peter Robbins intihar etti! Charlie Brown'un sesi olmuştu haberi
26 Ocak 2022 - 21:38

1965'te 'Charlie Brown Noel', 1966 yılında ise 'Harika Bal Kabağı Charlie Brown'a sesiyle yaşam veren Peter Robbins'in intihar ettiğini ailesi doğruladı. Robbins, bipolar bozuklukla uğraş ediyordu.

Kaliforniya doğumlu meşhur oyuncu daha 9 yaşındayken Charlie Brown ’a sesini vererek şov dünyasına adım atmıştı. 1965 ’te “A Charlie Brown Christmas” ve 1966 ’da “It ’s the Great Pumpkin, Charlie Brown” da da fazla sevilen karakterin sesi olmaya devam etmişti.

TEHDİT SUÇUNDAN HAPİS YATMIŞTI

Hem değişik TV dizilerinde oynadı. Radyoda talk show programı yaptı. Sonny ve Cher filmi Good Times ’ta da zirve gösterdi. Robbins, ömür boyu bipolar bozuklukla mücadele etmişti. aynı zamanda bağımlı da olan oyuncu birkaç kez yasalara karşı geldiği için sorunlarla karşılaşmıştı.

spl484185_001

2013 yılında eski kız arkadaşına göğüs büyütme ameliyatı yapan plastik cerrahı korkutma edip peşine düşüp takip etmekten suçlu bulunmuştu. Keza San Diego ’a bir şerifi korkutma ettiği için hapis yatmış, 2019 ’da terhis edilmişti.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum