Merve Boluğur'dan kendisini eleştirenlere sert gönderme! "Ne diyor bu salak diye..." - kars haber

2000'li senelerin başlarında Deneyimsiz Cadı dizisiyle büyük kitleler tarafından tanınan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde ayna karşısında verdiği sütyenli pozuyla fazla konuşulmuştu.

Merve Boluğur'dan kendisini eleştirenlere sert gönderme! "Ne diyor bu salak diye..." - kars haber
10 Mayıs 2022 - 19:44

2000'li senelerin başlarında Deneyimsiz Cadı dizisiyle büyük kitleler tarafından tanınan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde ayna karşısında verdiği sütyenli pozuyla fazla konuşulmuştu. Çekildiği fotoğraflarla çoğu kez gündem olan isimden imalı bir öykü paylaşımı geldi.

MERVE BOLUĞUR'DAN ELEŞTİRİLERE İMALI PAYLAŞIM!

Magazin gündeminde sıkça paylaşımlarıyla yer alan ve eski eşi Murat Dalkılıç ile ayrılığı atlatamadığı iddia edilen Merve Boluğur, kendisini eleştiren kişilere imalı bir paylaşımda bulundu.

"NE DİYOR BU SALAK DİYE..."

Bir sayfanın gönderisini alıntılayarak kendi hesabında paylaşan Boluğur'un yaptığı paylaşımda "Beni eleştirenleri tekrar tekrar dinlerim, ne diyor bu salak diye" sözlerinin yer alması dikkat çekti.

mervvebolugur1

Boluğur, hem tatil esnasında çekildiği bikinili pozlarını da paylaşmayı ihmal etmedi.

mervebolugur3

Meşhur oyuncu geçtiğimiz günlerde derin dekoltesiyle ve elinde gülle poz vermiş ve paylaşımına Rose" (Gül) notunu düşmüştü.

merveeee

İşte Merve Boluğur'un fazla konuşulan bir takım fotoğrafları...

merve-bolugur-8

merve-bolugur-7

merve-bolugur-2

merve-bolugur-3

merve-bolugur-5

merve-bolugur-6


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum