Melisa Sözen'den 'Kırmızı Oda' açıklaması! - kars haber

Daha önce 'Çemberimde Gül Oya', 'Bir Bulut Olsam', 'Muhteşem Yüzyıl', 'Alef', 'Hayat Şarkısı' gibi dizilerde rol bölge ve bir süredir ekranlardan uzaktan olan Melisa Sözen, bir kozmetik firmasının reklam yüzü oldu.

Melisa Sözen'den 'Kırmızı Oda' açıklaması! - kars haber
30 Mart 2022 - 15:12

Daha önce 'Çemberimde Gül Oya', 'Bir Bulut Olsam', 'Muhteşem Yüzyıl', 'Alef', 'Hayat Şarkısı' gibi dizilerde rol bölge ve bir süredir ekranlardan uzaktan olan Melisa Sözen, bir kozmetik firmasının reklam yüzü oldu. Önceki gün Feriye Palace'ta gerçekleştilen lansmanda objektiflere yansıyan oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Fazla içime sinen bir anlaşma oldu" diyen Sözen, 'Evde güzellik sırrı formülleriniz var mı?' sorusuna; ‘"Benim yok fakat anneannemin var. Bal ile yoğurdu karıştırarak kullandı ve cildi gerçekten olağanüstü" şeklinde cevap verdi.

'ALYA' KARAKTERİ HAKKINDA KONUŞTU

36 yaşındaki Melisa Sözen, "Geçtiğimiz aylarda ekranlara veda eden 'Kırmızı Oda' dizisinin birincil sezonunda canlandırdığınız 'Alya' karakteri fazla konuşuldu" sözlerine yanıt verdi.

"ÇOK MUTLU OLDUM"

Oyuncu, "Benim için çok hoş bir proje oldu. Hikayeyi anlatabildiğim için fazla mutlu oldum. Birilerinin kalbine değebildiysem, farkındalık yaratabildiysek ne mutlu. O proje de bunu amaçlıyordu. Benim hayatım boyunca unutamayacağım deneyimlerden biri oldu ’" dedi.

melisa

"ANLATILAN HİKAYENİN PARÇASI OLMAK İSTİYOR MUYUM?"

Basın mensuplarının "Oynamam dediğiniz rol var mı?" sorusunu da cevaplayan Sözen, "Onu oynamam bunu oynamamdan ziyade, anlatılan hikayenin bir parçası almak istiyor muyum? Hikayede içten anlatılıyor mu? İzleyecek insanlara içten aktarılacak mı? Belli Başlı ölçüt benim için bu oluyor" ifadelerini kullandı.

"EŞİTSİZLİK HAYATIN HER ALANINDA"

Ünlü isim, "'Erkekler, kadın oyunculardan fazla vergi alıyor' konusu çok konuşuldu" sorusuna ise, "Maalesef bu eşitsizlik hayatın her alanında olduğu gibi bizim sektörümüzde de geçerli bayan erkek arasında. Ama hepimiz bunun için elimizden gelen savaşı veriyoruz. İnanıyorum fakat yapımcılar ve kanalların bu konudaki tutumlarında içten yolu bulacağız ’ ’ şeklinde yanıt verdi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum