MasterChef Güzide yine ev aldı! Fiyatı korkudan söylemedi haberi

MasterChef Türkiye 2019 ’da yarışmacı Güzide Mertcan, müsabaka haricinde özel hayatıyla da çok konuşuluyor.

MasterChef Güzide yine ev aldı! Fiyatı korkudan söylemedi haberi
23 Mayıs 2022 - 13:38

MasterChef Türkiye 2019 ’da yarışmacı Güzide Mertcan, müsabaka haricinde özel hayatıyla da çok konuşuluyor. Mertcan'ın 7 milyon TL değerindeki lüks villası uyarı çekmiş ve günlerce gündemde kalmıştı. Kesintisiz yeni konut alıp konut satan Mertcan Güzide bir ev haberiyle daha gündeme geldi.

MasterChef Güzide bu sefer de Göktürk'te ev aldı ve evinin içine yeniden masraf yaptı. Taşınma hazırlığı yapan eski yarışmacı bu sefer evinin fiyatını linç yememek için paylaşmadı.

MasterChef Güzide gelen sorular üstüne "Fiyatını söylemeyeceğim çünkü haberlere çıkıyor. Yasin yorum yazdı o da konu oldu" yorumunda bulundu.

MasterChef Güzide 7. kez taşınmasıyla ilgili "Bahçeşehir daire yaşantısı baskı oldu. O süreçte çok gelenimiz oldu. Tadilat bitti geçtik buraya fakat eşim fabrikasını taşımaya karar verdi. Özgür bölgeye geçince böyle bir karar aldık" dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum