Mardin'de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi

Mardin'in Qser Mardin ilçesinde polis ekipleri, araç hırsızlığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Ekipler, şüpheli OD ve MEÖ'yü gözaltına aldı.

Mardin'de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi
06 Ağustos 2022 - 10:56
Mardin’de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi, En son ajansdan gelen bilgilere göre: Mardin'in Qser Mardin ilçesinde polis ekipleri, araç hırsızlığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Ekipler, şüpheli OD ve MEÖ'yü gözaltına aldı.
Koser İlçesi Polis Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü ekipleri, Fırat Mahallesi 415. Sokak'ta meydana gelen araç hırsızlığı olayını soruşturmaya başladı. Güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, OD ve MEÖ'den şüpheleniyor. olduğunu tespit etti. Ekipler, şüphelilerin araç hırsızlığından çok sayıda sabıka kaydı olduğunu söyledi. Ekipler, iki kişinin Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde yaşadığını tespit etti. Ceylanpınar'da Qoser Asayiş Müdürlüğü ekipleri, arama yapan kişilerin evinde arama yaptı ve arama sonucunda OD ve MEÖ adlı zanlı evinde tutuklandı. Varanshar ilçesinde tutuklandı.
Emniyette verdikleri ifadede Qoser ilçesine ait 47 DE 162 plakalı otomobilin anında temasla çalıştırıldığını ve aracın Wranshar ilçesinde A.Ç tarafından çalındığını söylediler. Adına 5 bin TL'ye sattıklarını belirtti. Aracı satın alan kişiyle birlikte Qoser'e getirilen zanlıların gerekli yasal işlemler için adliyeye sevk edildiği öğrenildi.
Mardin’de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi
Mardin’de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi

Geniş bir şekilde, Mardin’de oto hırsızlarını güvenlik kameraları ele verdi başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum