Madonna'nın yatak pozları şoke etti! Sansürsüz paylaştı

'Pop'un Kraliçesi' olarak taçlandırılan Madonna, kariyerinin başından beri her adımıyla durum olan dünyaca ünlü bir ad.

Madonna'nın yatak pozları şoke etti! Sansürsüz paylaştı
25 Kasım 2021 - 12:40

'Pop'un Kraliçesi' olarak taçlandırılan Madonna, kariyerinin başından beri her adımıyla durum olan dünyaca ünlü bir ad. Kendisi lüzum şarkıları, lüzum sansasyonel sahne şovları, gerekse çarpıcı açıklamaları ile gündemden hiç düşmedi ve 80'lerden beri pop müziğe yön veren bir ikon haline geldi.

63 yaşındaki şarkıcı verdiği son yatak pozlarıyla herkesi şoke etti. Siyah file çorabı ve topuklu ayakkabısıyla yatağın içinde görünen Madonna göğüs ucunu açıp sansürlemeden paylaştı.

1

sık sık tartışılan kalçasını da göstermekten çekinmeyen Madonna tepki çekti. Paylaşımına "Melek beni izliyor" diyen meşhur popçuya "Senin için pozitif mesai yapmalı" yorumları yağdı.

Madonna'nın yüzüne yapılan photoshop da yorumlarda öne çıktı. Madonna'ya birçok takipçisi "Niçin bu pozlar niçin?" yorumlarında bulundu.

4

Madonna geçtiğimiz günlerde de Marilyn Monroe'nun 36 yaşında hayatını kaybetmeden önce verdiği son pozları vermişti.

2

Madonna'nın yanında telefon ve uyku ilaçlarıyla bir otel odasının yatağında poposu açık halde uzandığı fotoğraflar kısa sürede tepki toplamıştı.

5

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum