'Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü'nün temeli atıldı

Erdakhan Belediyesi öncülüğünde iş adamı Salami Erdoğan tarafından inşa edilecek Kura Sabri Erdoğan Nehri İletişim Köprüsü'nün temeli geniş katılımlı bir törenle atıldı. Köprünün yapımının ardından vatandaşlar nehri her iki noktada da güvenli bir şekilde geçebilecekler.

'Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü'nün temeli atıldı
06 Ağustos 2022 - 10:31
‘Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü’nün temeli atıldı, En son ajansdan gelen bilgilere göre: Erdakhan Belediyesi öncülüğünde iş adamı Salami Erdoğan tarafından inşa edilecek Kura Sabri Erdoğan Nehri İletişim Köprüsü'nün temeli geniş katılımlı bir törenle atıldı. Köprünün yapımının ardından vatandaşlar nehri her iki noktada da güvenli bir şekilde geçebilecekler.
Erdakhan'da şehrin turizmine katkı sağlamak amacıyla inşa edilen bungalov evlerin önüne ilk kez "Sabri Erdoğan Nehri Asma Köprüsü" yapılacak. Köprünün temel atma töreni; Başkan Faruk Demir, ilçe belediye başkanları, İller Genel Kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, STK başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Erdakhanlı işadamı Salami Erdoğan'ın tüm masraflarını karşılayacağı köprünün temel atma töreninde konuşan Belediye Başkanı Faruk Demir, "Ruslardan sonra bile Kura nehrinin iki yakasını birbirine bağlayacağız" dedi. Bu kurumun yapımında ve bu köprünün birçok teknik ve bürokratik süreçlerinde her zaman yanımızda olan değerli yardımcımız. Dr. Orhan Atalay'a, belediye meclis üyelerimize, bürokratlarımıza ve bu köprünün A'dan Z'ye tüm masraflarını karşılayan işadamı Sayın Selami Erdoğan'a teşekkür ederiz."
‘Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü’nün temeli atıldı
‘Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü’nün temeli atıldı

Geniş bir şekilde, ‘Kura Nehri Sabri Erdoğan Köprüsü’nün temeli atıldı başlıklı ajandan gelen haberin bilgisi verildi. Buna benzer daha fazla haberlere aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum