Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AKP'li yönetici görevinden alındı haberi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AKP Bursa İl Gençlik Kolları yöneticisi Mehmet Aykin, görevinden alındı.

Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AKP'li yönetici görevinden alındı haberi
18 Mayıs 2022 - 18:15

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AKP Bursa İl Gençlik Kolları yöneticisi Mehmet Aykin, görevinden alındı. Aykin, AKP üyeliğinden istifa etti.

AKTÜEL 18.05.2022 17:42 Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden AKP'li yönetici görevinden alındı

Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali öncesinde, kurucusu olduğu roket üretimi yapan şirkete sponsorluk için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden Bursa Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü 4. derslik öğrencisi Mehmet Aykin, AKP Bursa İl Gençlik Kolları yöneticiliği görevinden alındı.

Aykin, mühendislik bölümünde okuyan 10 arkadaşı ile birlikte roket üreterek, SK Havacılık adlı şirket kurdu.

Ağustos ayında yapılacak olan Teknofest Uzay, Havacılık ve Teknoloji festivali öncesinde, şirketin tanıtımını yapabilmek için sponsorluk arayışına giren Aykin ve diğer yöneticiler, 15 Mart ’ta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nu ziyaret etti. Şirket hakkında veri veren genç mühendisler, Kılıçdaroğlu ’ndan takviye istedi.

ZİYARET SONRASI GÖREVDEN ALMA

Sözcü'nün haberine tarafından görüşme sonrasında Kılıçdaroğlu ile toplu hâlde çekilen fotoğrafı sosyal medyan paylaşan Aykin, AKP Bursa İl Gençlik Kolları Yöneticiliği görevinden alındı. Görevden alınan Aykin, AKP üyeliğinden istifa etti.

Fotoğraf:Sözcü

Günün Kayda Değer Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum