Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz - kars haber

Dünya Çiftçiler Günü ’nü kutlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çiftçilere seslenerek, "Bizim iktidarımızda; akaryakıt, gübre, tarım ilacı ve sulama elektriğini düşünmeyeceksiniz.

Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz - kars haber
14 Mayıs 2022 - 23:40

Dünya Çiftçiler Günü ’nü kutlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çiftçilere seslenerek, "Bizim iktidarımızda; akaryakıt, gübre, tarım ilacı ve sulama elektriğini düşünmeyeceksiniz. Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz" dedi.

AKTÜEL 14.05.2022 22:40 Kılıçdaroğlu'ndan çiftçilere: Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dünya Çiftçiler Günü ’nü sosyal ağ hesabından kutladı.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Ülkemiz, mevcut iktidar süresince ne yazık ancak her alanda olduğu gibi tarımda da adım adım çöküşe sürüklenmiş, kendi kendine yeten bir tarım ülkesiyken karnını doyurmak için ithalat yapan bir ülke konumuma getirilmiştir…" dedi.

"Kıymetli çiftçi kardeşlerim, hiç merak etmeyin" diyen CHP Lideri, "Bizim iktidarımızda; mazot, gübre, tarım ilacı ve sulama elektriğini düşünmeyeceksiniz. Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz. Çiftçimiz gizli bir nefes alacak. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun!” ifadelelerini kullandı.

Değerli çiftlik sahibi kardeşlerim, hiç merak etmeyin. Bizim iktidarımızda; akaryakıt, gübre, tarım ilacı ve sulama elektriğini düşünmeyeceksiniz. Siz üreteceksiniz biz de destekleyeceğiz. Çiftçimiz dar bir nefes alacak. #14MayısDünyaÇiftçilerGünü kutlu olsun!

— Kemal Kılıçdaroğlu (@kilicdarogluk) May 14, 2022 Günün Önemli Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum