Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi Orhan Gencebay mı? Cüneyt Arkın'ın iddiası Orhan Gencebay'ı kızdırdı - kars haber

Cüneyt Arkın'ın kaleme aldığı "Benim Kahramanın Türk Halkıdır" adlı kitapta Kemal Sunal anısı gündem oldu.

Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçi Orhan Gencebay mı? Cüneyt Arkın'ın iddiası Orhan Gencebay'ı kızdırdı - kars haber
29 Mart 2022 - 13:03

Cüneyt Arkın'ın kaleme aldığı "Benim Kahramanın Türk Halkıdır" adlı kitapta Kemal Sunal anısı gündem oldu. Arkın kitapta anısını anlatırken "Bir gün Hilton ’un lobisinde oturuyoruz. Gözü bir yere takıldı. Baktım, 60 takvim müzik birikiminin üzerine çökmüş Arap ’tan yürüttüğü şarkılarla bir anda ünlü olmuş bir arabeskçi. Asansöre bindi, yukarı çıktı. Kemal Sunal, ‘Bu herif gibiler ama asansörle yükselir ’ dedi.” yazdı.

Cüneyt Arkın'ın kitapta bulunan aynı anıları sonrası Kemal Sunal'ın sevmediği arabeskçinin Orhan Gencebay olduğu iddia edildi. Orhan Gencebay bu iddialara fazla sinirlendi ve 2. Sayfa'ya bağlandı.

Ekran Alıntısı

Gencebay Kemal Sunal ile hiç alt yandan gelmediğini söyleyerek "Cüneyt Arkın'ın söylediği her şey yalan! Nedir bu zavallılık? Cüneyt Arkın'a şaşkınlık ediyorum, ben ona ne yaptım ama?" diyerek isyan etti.

Gül Sunal ise "Cüneyt Arkın yanlış hatırlıyor. Kemal kimse için böyle konuşmaz" açıklamasında bulundu.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum