Kars'ta korkunç olay! Yolda karşılaştığı kardeşlere kurşun yağdırdı

Kars'ın Arpaçay ilçesi Aslanoğlu köyünde oturan Fevzi Koç daha önce aralarında husumet bulunan Uğur Otu ve Burhan Otu ile saat 10.00 sıralarında İlçe Tarım Müdürlüğü önünde karşılaştı.

Kars'ta korkunç olay! Yolda karşılaştığı kardeşlere kurşun yağdırdı
17 Mayıs 2022 - 18:12 - Güncelleme: 17 Mayıs 2022 - 18:13

Kars'ın Arpaçay ilçesi Aslanoğlu köyünde oturan Fevzi Koç daha önce aralarında husumet bulunan Uğur Otu ve Burhan Otu ile saat 10.00 sıralarında İlçe Tarım Müdürlüğü önünde karşılaştı. Taraflar arasında meydana çıkan kavga, kısa sürede kavgaya dönüştü.

OTU KARDEŞLERİ SİLAHIYLA VURDU

Ağız Dalaşı esnasında Fevzi Koç, belindeki tabancıyı çıkartıp, iki kardeşe ateş etti. Otu kardeşler, vücutlarına isabet eden kurşunlarla yere yığıldı.

DAKİKALARCA KALP MASAJI YAPILDI

İhbar üzerine durum yerine çok sayıda polis, jandarma ve 112 Acele Sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibi iki kardeşe dakikalarca kalp masajı yaptı. Hastaneye kaldırılan Otu kardeşler, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

12

İki kardeşin cenazesi otopsi tamamlanmak üzere hastane morguna kaldırıldı.

Olayın ardından gözaltına alınan Fevzi Koç, Güvenlik Müdürlüğü ’ne götürüldü.
 

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum