Kalp Yarası dizisi bitiyor mu? Kalp Yarası final bölümü ne vakit? haberi

ATV ekranlarından geçtiğimiz Haziran ayında yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayan Kalp Yarası dizisiyle ilgili kanal yönetimi final kararı aldı. FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Iş.

Kalp Yarası dizisi bitiyor mu? Kalp Yarası final bölümü ne vakit? haberi
26 Ocak 2022 - 22:45

ATV ekranlarından geçtiğimiz Haziran ayında yaz dizisi olarak yayınlanmaya başlayan Kalp Yarası dizisiyle ilgili kanal yönetimi final kararı aldı.

kalp yarası dizisi

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel'in yer aldığı Işlem Film imzalı Yürek Yarası dizisi 4 hafta daha sonra ekranlara veda edecek. Birsen Altuntaş'ın haberine tarafından, bu hafta 28. bölümü ekrana gelen dizinin 32. bölümde final yapmasına karar verildi. Dizinin finali ise 21 Şubat'ta yayınlanacak.

kalp yarası dizisi 4
Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Bora Cengiz, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Kameriye ve Zehra Yılmaz'ın rol aldığı dizisi haftalarca aldığı yüksek reytinglerle dikkat çekmişti. Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban'ın üstlendiği dizi pazartesi akşamları seyirciyle buluşuyordu.

kalp yarası 55

KALP YARASI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizinin başrolünde yer alan Ferit, Antakya'nın köklü ailelerinden birinin el üzerinde tutulan veliahdıdır. Yağmur Tanrısevsin'in canlandırdığı Ayşe ise İstanbul'da yaşamış, hayatta kendi ayakları üstünde durabilen ve hayat dolu bir geç kadındır.

kalp yarası 4
Ferit'in ailesi, oğullarını kendi tercih ettikleri Varoğlu Ailesi'nin kızı Hande ile evlendirmek ister. Her şey istenildiği gibi devam eder. Ferit ve Hande'nin nikah gecesi gelip çatar. Ancak o gece Ferit'in dünyası başına yıkılır, çünkü genç adam ihanetle sarsılır.

Ferit ve Ayşe'nin yolları tesadüf eseri birleşir ve hemen her ikisinin önünde zorlu bir yol bulunmaktadır.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum