Kahramanmaraş'ta CHP 'li Faik Öztrak 'a şok çıkış! "Erdoğan 'a sahip çıkın, Avrupa ile savaşıyor bir de sizlerle savaştırmayın" - kars haber

Kahramanmaraşlı vatandaştan CHP ’li Öztrak ’a: "Erdoğan ’a sahip çıkın, Avrupa ile savaşıyor diğer taraftan sizlerle savaştırmayın" Kahramanmaraş ’ta esnaf ziyaretinde yer alan CHP Sözcüsü Faik Öztrak ’a bir vatandaş, “Tayyip Erdoğan ’a destek çıkın.

Kahramanmaraş'ta CHP 'li Faik Öztrak 'a şok çıkış! "Erdoğan 'a sahip çıkın, Avrupa ile savaşıyor bir de sizlerle savaştırmayın" - kars haber
30 Mart 2022 - 21:37

Kahramanmaraşlı vatandaştan CHP ’li Öztrak ’a: "Erdoğan ’a sahip çıkın, Avrupa ile savaşıyor diğer taraftan sizlerle savaştırmayın"
Kahramanmaraş ’ta esnaf ziyaretinde yer alan CHP Sözcüsü Faik Öztrak ’a bir vatandaş, “Tayyip Erdoğan ’a destek çıkın. Avrupa ile savaşıyor ve bir de sizlerle savaştırmayın” diye karşı çıktı.

AW582823_04

CHP ’li milletvekilleri ile bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş ’a gelen CHP Sözcüsü Faik Öztrak, kent merkezinde faaliyet göstersen esnafları ziyaret etti. Alışverişler hakkında bilgiler bölge CHP Sözcüsü Öztrak ’a ziyareti sırasında bir vatandaş tepki gösterdi. Yaşanan diyalogda bayan müşteri, “Muhalefet yeter bundan böyle yapmayın. Eğer bir yere ulaşmak istiyorsanız size bu ülkede vatandaş olarak oy vermemizi istiyorsanız lütfen Tayyip Erdoğan ’a destek çıkın. Avrupa ile savaşıyor ve diğer taraftan sizlerle savaştırmayın. Hepimiz Müslüman ’ız” dedi.

AW582823_05

CHP ’li Öztrak ise, “Hiç kimseyi bizle savaştırmıyoruz aksine, düzgün savaşması için gerekenleri söylüyoruz. İyi savaşmıyor” dedi. Bunun üzerine yurttaş, “Tayyip Erdoğan ’ın lütfen peşinde olalım hepimiz” derken, Öztrak ise, “Aman dikkat savaşıyor mu savaşmıyor mu bakarsınız” dedi.

AW582823_06

CHP ’lilere tepki bildiren ve Recep Tayyip Erdoğan ’a destek isteyen Gülay Tartıcı, “Ben alışveriş yaparken bana merhabalar diye selam verdiler. Bende kendilerine lütfen sizden tek ricam dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ’a sahip çıkın. Dış güçlerle zaten uğraşıyor diğer taraftan iç güçlerde siz olarak, neden Recep Tayyip Erdoğan ’a yardım durmamız gerekirken niçin köstek oluyorsunuz, hiç mi bu adam doğru bir hareket yapmadı, bu insana niçin sahip çıkmıyorsunuz dedim. Benden oy istiyorsanız eğer oysa, şu ülke için bir içten sürükleyici hareket yapın bende size oyumu vereyim dedim. Lakin adamlar cevap veremediler” diye konuştu.

Esnaf ziyareti sonrası CHP ’li grup, parti binasına geçti.

İHA

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum