Kadın programlarını Ti'ye alındığı 'Nalan' 7 Ocak'ta sinema izleyicisiyle buluşacak

Sabahleyin kadın programlarının eğlenceli bir dille anlatıldığı komedi filmi "Nalan", 7 Ocak'ta seyirciyle buluşacak.

Kadın programlarını Ti'ye alındığı 'Nalan' 7 Ocak'ta sinema izleyicisiyle buluşacak
20 Aralık 2021 - 17:31

Sabahleyin kadın programlarının eğlenceli bir dille anlatıldığı komedi filmi "Nalan", 7 Ocak'ta seyirciyle buluşacak. Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci'nin başrol oynadığı komedi filmin kadrosunda, Berna Koraltürk, Bülent Beğeni, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar yer alıyor

Yapımcılığını Ertuğrul Fındık'ın, ortak yapımcılığını Eren Dişli'nin üstlendiği Two Yapım imzalı filmin yönetmen koltuğunda ise senaryoyu da kaleme bölge Fatih Mutlu oturuyor.

Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci'nin yanı sıra Berna Koraltürk, Bülent Beğeni, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar'ın izleyici karşısına çıkacağı film, 7 Ocak'ta vizyona girecek.

İzleyicinin beğenisine sunulan fragmanıyla da dikkati çeken 2 saatlik filmin konusu şöyle:

"Sabah programı sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 sene ara verdiği programına yeniden başlar. Canlı yayınlanan programda farkında olan olmadan düşündüğünün tersini söyleyen spiker, methetmek istediği birine hakaret eder, öfkelendiği vakit ağzından güzel sözler dökülür. Nalan, içinde bulunduğu acayip durumdan kurtulmak için rapçi Talat'ın, takım arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, youtuber Sarper ve oyuncu Filiz'in desteğine ihtiyaç duyacaktır."

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum