İyilik dizisinin Damla'sı Sera Kutlubey sevişme sahnesiyle olay oldu! Instagram pozları büyüledi... - kars haber

İyilik dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

İyilik dizisinin Damla'sı Sera Kutlubey sevişme sahnesiyle olay oldu! Instagram pozları büyüledi... - kars haber
13 Mayıs 2022 - 18:11

İyilik dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde ise Damla karakterine yaşam veren Sera Kutlubey'in sevişme sahnesi gündem olacak. Murat karakterini canlandıran İsmail Demirci ile aldanma sahnesini oynayan Sera Kutlubey'in sosyal medya hesabı merak edilmeye başladı.

Sera Kutlubey, dizide Neslihan'ın kocası Murat'la yasaklanmış aşk yaşamış ve Neslihan'ın kafasını karıştırmak için her yolu deneyen Damla karakterine yaşam veriyor.

sera kutlubey

SEVİŞME SAHNESİ DURUM OLDU

Dizide Neslihan'ın kocası Murat'ı canlandıran İsmail Demirci ile sevişme sahnesinde oynayan Sera Kutlubey, az daha yeni bölüme damga vurdu.

sera2

Oldukça göze çarpan bir karakteri canlandıran Sera Kutlubey'in Instagram pozları izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı.

sera3

Instagram hesabında 587 bin takipçisi bulunan Sera Kutlubey, özel hayatı ve gözü kara pozlarıyla adından söz ettiren isimler arasında yer alıyor.

sera4

SERA KUTLUBEY KİMDİR?

Sera Kutlubey, 24 Ekim 1997 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış peşinde Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. İsimsizler dizisinde Seher karakterini canlandırmıştır. Zalim İstanbul dizisinde oynadığı cemre karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Acilen İyilik dizisinde Damla karakterini canlandırmaktadır.

sera5

Sera Kutlubey, 1.65 metre boyunda, 52 kilo ve akrep burcudur.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum