İtalyan şef Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek tek celsede boşandı

İtalyan şef Danilo Zanna, 9 takvim eşi Tuğçe Demirbilek ’cilt tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.İtalyan şef Danilo Zanna ile 9 takvim eşi Tuğçe Demirbilek ’in boşanma davası karara bağlandı.

İtalyan şef Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek tek celsede boşandı
20 Aralık 2021 - 17:32

İtalyan şef Danilo Zanna, 9 takvim eşi Tuğçe Demirbilek ’cilt tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

İtalyan şef Danilo Zanna ile 9 takvim eşi Tuğçe Demirbilek ’in boşanma davası karara bağlandı. İstanbul 12. Aile Mahkemesindeki duruşmada Danilo Zanna ile Tuğçe Demirbilek avukatlarıyla birlikte hazırlanmış bulundu.

İtalyan şef göre açılan boşanma davasının yaklaşık 20 dakika süren duruşması sonucunda taraflar tek celsede anlaşmalı olarak boşandı.

"Her şey yolunda"

Duruşmanın peşinde açıklama yapan İtalyan şef Danilo Zanna, “Hoş. Üzüldüm. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı.

İtalyan şef Zanna ’nın duruşmanın arkasından izah etme yapan avukatı Altın Mimir ise, “Tarafların iki taraflı bir çocuğu var. Anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları ve arkadaşlıkları devam edecek. Oğulları için her zaman bir arada olacaklar” dedi.

Ortak velayet

8 yaşındaki oğullarının velayeti karşılıklı kaldı. Çocuğunun bütün masraflarını karşılayacak olan Danilo Zanna oğlunu her istediğinde görebilecek. 

Dere içme teklifine ''İnşallah bir dahakine'' dedi

Danilo Zanna adliyeden ayrılırken bir memurun dere içelim teklifine ''İnşallah bir dahakine'' dedi. Zanna daha sonra "Aman aman yeniden böyle bir şey yaşanmaz. Hatalı söyledim" dedi

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum