İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına darbe! Çok sayıda gözaltı haberi

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri göre, Maltepe, Esenler, Tuzla, Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinde 48 şüpheliye karşın yapılan operasyonda 42 adrese operasyon düzenlendi.

İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına darbe! Çok sayıda gözaltı haberi
28 Haziran 2022 - 08:52

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri göre, Maltepe, Esenler, Tuzla, Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinde 48 şüpheliye karşın yapılan operasyonda 42 adrese operasyon düzenlendi. Çok sayıda şüpheli polis ekipleri göre gözaltına alındı.

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları teknik ve fiziksel takibin arkasından adreslerini belirledikleri uyuşturucu tacirlerini yetişmek için harekete geçti. Polis ekipleri sabahtan saatlerinde Maltepe, Esenler, Tuzla, Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinde bir adreslere eş zamanlı baskın yaptı.

Özel harekat ekiplerinin katıldığı baskında torbacı olarak deyiş edilen fazla sayıda şüpheli gözaltına alındı. Operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. (İHA)

a8971088238d844558b9d7aabb91f22b

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum