İş insanına ait! Osmangazi Köprüsü'nde esrarengiz olay: Lüks cip kapısı açık halde bulundu

Sabahtan saatlerinde Osmangazi köprüsü üzerinde park halinde duran cipi ayrım eden sürücüler, durumu polis ekiplerine bildirdi.

İş insanına ait! Osmangazi Köprüsü'nde esrarengiz olay: Lüks cip kapısı açık halde bulundu
25 Kasım 2021 - 15:54

Sabahtan saatlerinde Osmangazi köprüsü üzerinde park halinde duran cipi ayrım eden sürücüler, durumu polis ekiplerine bildirdi. Bunun üstüne harekete geçen polis, köprü emniyet elemanları ile birlikte durum yerine geldiğinde kapıları açık halde bırakılan Bursa plakalı cipin gezgin koltuğuna bırakılmış, Erhan Ersoy namına düzenlenmiş kimlik ve sürücü belgesi ile bir adet cep telefonu ve kağıt 5 lira buldu. Ersoy'un intihar etmiş olma ihtimali üzerine polis ekipleri sahil emniyet ve deniz polisi ile birlikte denizde arama başlattı.

EVLİ VE ÇOCUK SAHİBİ İŞADAMININ FAZLA SAYIDA AVM'DE FIRINLARI BULUNUYOR

AW475197_01

Bursalı işadamı 42 yaşındaki Erhan Ersoy'un evli ve çocuk sahibi olduğu, Bursa'da ve İstanbul'da fazla sayıda AVM'de fırınları bulunduğu öğrenildi. Polis Erhan Ersoy'un ailesine ulaşıp yakınlarına olayla ilgili bilgi verdi. Ersoy'un haberini bölge ailesinin durum yerine gittiği belirtildi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum