İş insanı Mustafa Can kimdir? Cengiz Kurtoğlu tarafından bıçaklanan Mustafa Can nereli, kaç yaşında?

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bir doğum günü partisine katılmış olan Cengiz Kurtoğlu, iş insanı Mustafa Can ile bir ağız dalaşı yaşadı.

İş insanı Mustafa Can kimdir? Cengiz Kurtoğlu tarafından bıçaklanan Mustafa Can nereli, kaç yaşında?
25 Kasım 2021 - 02:02

İstanbul'un Sarıyer ilçesinde bir doğum günü partisine katılmış olan Cengiz Kurtoğlu, iş insanı Mustafa Can ile bir ağız dalaşı yaşadı. Mustafa Can olay sonrası Cengiz Kurtoğlu'ndan şikayetçi oldu. Peki Mustafa Can kimdir?

MUSTAFA CAN KİMDİR?

Artist Cengiz Kurtoğlu'nun, bir yakınının doğum günü için gittiği partide Mustafa Can isimli kişiyle tartışma ettiği, ardından da onu darp ettiği iddia edildi.
Kurtoğlu ise bu iddiaları yalanladı ve olayın iç yüzünü şu sözlerle anlattı:

"Alkolün dozunu kaçıran bir adam, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses ve Ümit Besen gibi isimlere küfür etmeye başlayınca gerginlik yaşandı. Kendisini ikaz ettim ama küfre devam edince onu yalnızca ittim. Darp veya benim polisten kaçma gibi bir durumum değil, evimdeyim."

cengiz_kurtoglu_ndan_is_adami_mustafa_can_a_bicakli_saldiri_iddiasi_h181462_eef16

Olay sonrası Mustafa Can'ın hayatı araştırılırken, Can hakkında internette ayrıntılı bilgi yer almıyor. Can'ın iş adamı olduğu gelen bilgiler aralarında bulunuyor.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum