''İnsan insana bunu yapar mı?'' Attığı çalım 3 milyondan fazla izlendi

Futbolun beşiği olarak adlandırılan Meksika'da oynanan Monterrey-Club Amerika maçı bir defa daha gündeme geldi.

''İnsan insana bunu yapar mı?'' Attığı çalım 3 milyondan fazla izlendi
12 Ocak 2022 - 16:31

Futbolun beşiği olarak adlandırılan Meksika'da oynanan Monterrey-Club Amerika maçı bir defa daha gündeme geldi. Monterrey'in 1-0 kazandığı maçta alınan 3 puandan çok Maximiliano Meza'nın çalımı konuşulmuştu. sosyal ağ hesapları Meza'nın çalımını Ronaldinho'ya benzetince bu olay bitmiş patlak verdi. Kısa vakit içinde 3.6 milyon kişinin izlediği bu video futbolseverlerin ilgisini çekti. sosyal ağ hesaplarından yorumlarda bulunan Türk taraftarlar hayranlıklarını dile getirdi.

İŞTE O POZİSYON

111

22222

33333

Monterrey futbolcusu Maximiliano Meza top taça tam çıkarken kayarak müdahaleyle topu oyunun içinde tuttu. Karşı Taraf oyuncunun yaklaştığını görebilen Meza minik bir hamleyle meşin yuvarlağı rakibinin bacak arasından geçirerek çalım attı. Bu hareketi Ronaldinho'nun çalımlarını andırmasından dolayı kısa vakit içinde gündem olan video 3.5 milyon izlendi.

SOSYAL AĞ YIKILDI! İŞTE BAZI TWEETLER...

EAGGEA

ERHERH

REGERG

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum