İndirim olsa da bilgisayarımı donatsam diyenlere kasım ayının son fırsatlı ürünleri

Laf konusu bilgisayarlar olduğunda daha kolay ve konforlu bir başvuru formu karşılamak namına çoğu kez ayrı ekipmanlara gereksinim duyuyoruz.

İndirim olsa da bilgisayarımı donatsam diyenlere kasım ayının son fırsatlı ürünleri
26 Kasım 2021 - 08:57

Laf konusu bilgisayarlar olduğunda daha kolay ve konforlu bir başvuru formu karşılamak namına çoğu kez ayrı ekipmanlara gereksinim duyuyoruz. Neyse ki 27 Kasım 2021 tarihine dek devam edecek yılın en büyük indirim kampanyasından yararlanarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Black Friday indirimleri dahilinde yer alan ve sizin için seçtiğimiz en iyi ürünleri birlikte inceleyelim.

1. S-link SL-130A Universal Adaptör, her cihaza yerinde farklı ünitelere sahip!

2-2

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonların pil ömrü kesintisiz iyileşse de bu cihazlar sık kullanıldıkları için günde en az 1 kez yük edilmeye gereklilik duyuyor. S-link SL-130A Universal Adaptör, istikrarsız 5 ayrı sıkıntı ünitesi ile büyük bir rahatlık sağlıyor. Zeki telefon, tablet, bilgisayar ve kamera gibi cihazlara armoni sağlayabilen 5 bambaşka ucu sayesinde tek bir adaptör ile bu aygıtlarınızı yük edebilirsiniz. DC5V, 2A enerji karşılayan uyarlayıcı; 110 cm kablo uzunluğu ile her yere yetişiyor.

Hayatınıza büyük bir rahat katacak S-link SL-130A 5V 2A 5 Uçlu Universal Tablet PC Adaptörü'nü satın almak için böyle buyurun.

2. Addison 300145 Siyah Mouse Pad ile konforlu bir deneyim sizi bekliyor

3

Bilgisayar kullanırken mouse ile istediğimiz hamleleri yapamamak epeyce can sıkıcı. Ama Addison 300145 Siyah Mouse Pad, kaymaz kauçuk üzerine lamine edilen özel kumaşı doğru oldukça konforlu bir deneyim sunuyor. Optik ve lazer mouselarınız için kullanabileceğiniz mahsul, imleç sekmesi gibi sorunları minimuma indiriyor. Düz olmayan zeminlerde bile basit bir uygulama imkanı sunan ürün, siyah rengi sayesinde her ortama rahatlıkla armoni sağlıyor.

Mouseların optik göz ömrünü uzatan Addison 300145 Siyah Mouse Pad'i parçalara ayırıp incelemek ve sipariş meydana getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

3. Dağınıklığa S-link SL-PM55 2.2m Power/Monitör Y Kablo ile son verin

4-1

Masaüstü bilgisayar kullanmanın en kuvvet yanı, çoğu kablo ile uğraşmak zorunda kalmak. Siz de patavatsız yığınlardan sıkıldıysanız önerimiz S-link SL-PM55 2.2m Power/Monitör Y Kablo. Bütün F fiş tipleri ile düzenli olan kablo, 2.2 metre uzunluğu ile oldukça elverişli. Keza monitörü hem bilgisayar kasasını tek bir priz ile çalıştırmanıza yardımcı ürün, kuvvet kaybı yaşanmasına müsade vermiyor.

Bütün masaüstü bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz S-link SL-PM55 2.2m Power/Monitör Y Kablo ile ilgili ayrıntılı veri edinmek ve sipariş meydana getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

4. Oyun keyfini artıran Addison 300271 Oyuncu Uzun Mouse Pad

5-2

Oyun keyfini ikiye katlamak isteyenler için sıradaki önerimiz Addison 300271 Oyuncu Uzun Mouse Pad. 70 x 30 cm boyutundaki mahsul, 3 mm kalınlığı ile bileğinizin yorulmasını önlüyor. Kaymaz tabanı baştan sona ayrıca mouseların rahatça hareket etmesine keza klavyenin sabit kalmasına katkıda bulunuyor. Tüm klavye ve mouse modelleri için uygun olan mahsul, pürüzsüz ve yumuşak bir yüzeye sahip. Bu sayede neşelendirici bir kullanım sunuyor.

Size "Niçin daha önce satın almadım ama?" dedirtecek Addison 300271 Oyuncu Uzun Mouse Pad'i çözümlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İndirim olsa da bilgisayarımı donatsam diyenlere kasım ayının son fırsatlı ürünleri

5. Hem kullanışlı ayrıca nitelikli: Alfais 5145 Çoklayıcı Uyarlayıcı Belli Başlı Kart Mining Kablosu

6

Isınma ve kopma gibi problemler yaşamanıza izin vermeyen Alfais 5145 Çoklayıcı Adaptör Esas Kart Mining Kablosu, 10 Mbps Ethernet hızı sunuyor. Konnektör tipi Bnc olan kabloda 5 adet port mevcut. Dual band temas teknolojisini kullanan kablo, sınıfının en nitelikli ürünü. Dinç ve stabil bir şekilde çalışan ürün, kablo uzunluğu doğruca güç kaynakları arasındaki uzaklık artırıyor ve çalışma alanına rahatça yerleşme imkanı sunuyor.

Alfais 5145 Çoklayıcı Uyarlayıcı Asıl Kart Mining Kablosu ile ilgili detaylı data elde etmek ve sipariş meydana getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Hızlı veri transferi sağlayan S-link SLX-SATA150 HDD Kablo

7

Bilgisayarı için en iyisini isteyenlere sıradaki önerimiz, SATA1 konnektör türüne sahip S-link SLX-SATA150 HDD Kablo. CAT5 kablolu mahsul, süratli bir şekilde data aktarımı yapıyor ve saatte 1.5 GB hız ile çalışıyor. Azami 150 MB/s bilgi transferi oranına sahip olan kablo; çoğunlukla DVD writer, hard disk ve CD writer gibi cihazlar için tercih ediliyor. 8 x 2 x 13 cm boyutlarına sahip olan kablonun ağırlığı ise yalnızca 80 gram.

Çabuk bilgi aktarımıyla size vakit kazandıracak S-link SLX-SATA150 HDD Kablo'yu satın olmak isterseniz sizi böyle alalım.

7. Kablo kalabalığına son veren Alfais AL5118 Spiralli Kablo Toplayıcı-Düzenleyici

8-5

Kabloların oluşturduğu dağınıklıktan sıkılanlar için bir öteki önerimiz, Alfais AL5118 Spiralli Kablo Toplayıcı-Düzenleyici. Spiralli bir formu olan kablo düzenleyici, 1.8 metre uzunluğu ile oldukça kullanışlı. Masalardan sarkan veya fiş civarda biriken mouse, monitör, klavye ve printer gibi elektronik cihazlara ait kabloları zahmetsizce toparlamanıza yardım eden ürünü keza iş yerinde hem evde kullanmak olası.

Daha ahenkli bir görünüş vadeden Alfais AL5118 Spiralli Kablo Toplayıcı-Düzenleyici'yi detaylı incelemek ve satın elde etmek için böyle buyurun.

8. Dirençli yapısıyla S-link SL-CAT615 CAT6 Kablo

9

Ethernet bağlantıları, IP telefon sistemleri, CCTV emniyet sistemleri gibi alanlarda yaygın bir şekilde kullanılan S-link SL-CAT615 CAT6 Kablo, ses ve görüş sinyallerini başarılı bir şekilde iletiyor. 100/1000 Mbps veri transfer hızına sahip olan kablo, 250 MHz'lik frekans geçişi için kullanışlı. Kablo tipi CAT6 olan mahsul, 15 metre uzunluğu ile oldukça kullanışlı. Nitelikli materyaller ile üretilen kabloyu uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gri renkli S-link SL-CAT615 CAT6 Kablo'yu ayrıntılı olarak incelemek ve sipariş meydana getirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

9. Hayatınızı renklendirecek bir mahsul: Addison AKB-07 Kablo Düzenleyici & Toplayıcı

10-5

Alıştırma ortamınıza biraz renk katmaya ne dersiniz? Ayrıca sizi dağınıklıktan kurtaracak hem ortamınızı renklendirecek fantastik bir önerimiz var. Addison AKB-07 Kablo Düzenleyici & Toplayıcı, 7 bambaşka rengi ile kablolarınızı düzenlerken ortamın havasını da değiştiriyor. Cırt cırtlı tasarımı ile oldukça pratik olan sette 7 adet düzenleyici bulunuyor. 22.5 x 14.5 x 0.1 cm boyutlarındaki bu kablo düzenleyiciyi fazla seveceğinizden hiç şüphemiz değil!

Estetik duruşu ve birbirinden çarpıcı renkleriyle çalışma masanızı canlandıracak Addison AKB-07 Kablo Düzenleyici & Toplayıcı'yı ayrıntılı olarak analiz etmek ve sepetinize eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Estetik tasarıma sahip Addison 300152 Mouse Pad

11-3
Prime üyesi olup ücretsiz kargo ve daha birçok avantajdan faydalanmak için tıklayın!

Black Friday kampanyaları ile kesik olarak alabileceğiniz ürünler arasından sizin için son önerimiz: Addison 300152 Mouse Pad. Uzun süre oyun oynayanlar ve masabaşı çalışanlar için özel olarak tasarlanan mouse pad, destekli silikon yapısı bir uçtan bir uca bileklerinizin ağrımasını engelliyor. Konforlu bir uygulama sunan ürün, düz olmayan zeminlerde de rahatça tercih edilebiliyor. Kaymaz kauçuk materyal üzerine lamine edilen özel kumaşı sayesinde hem optik ayrıca lazer mouseların rahatça hareket etmesine izin veriyor. Ürün, mouseların optik ömrünün uzamasına katkıda bulunuyor ve gizli kullanımı tamamen imleç sıkıntıları yaşamanızı da engelliyor.

Ergonomik tasarımlı Addison 300152 Mouse Pad'i buradan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Seçili Addison ve S-Link marka bilgisayar aksesuarlarında geçerli %75'e varan indirim kapsamındaki öteki ürünleri araştırmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Seçili bilgisayar aksesuarlarında geçerli %50'ye varan indirim kampanyasındaki diğer ürünleri keşfetmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, bağlantılardan kazanç/kurul elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan sorumluluk sahibi değildir.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum