İETT otobüsü şoförü 'psikolojim bozuldu ' diyerek durdu: Elim, ayağım titriyor - kars haber

İstanbul'da seyir halindeki İETT otobüsünün şoförü, psikolojisinin bozulduğunu belirterek kontak kapattı.

İETT otobüsü şoförü 'psikolojim bozuldu ' diyerek durdu: Elim, ayağım titriyor - kars haber
16 Mayıs 2022 - 11:21

İstanbul'da seyir halindeki İETT otobüsünün şoförü, psikolojisinin bozulduğunu belirterek kontak kapattı. Duruma otobüsteki yolcular tepki gösterince şoför, "Elim, ayağım titriyor'' diyerek yanıt verdi.

GÜNCEL 16.05.2022 11:09 İETT otobüsü şoförü ‘psikolojim bozuldu ’ diyerek durdu: Elim, ayağım titriyor

İstanbul'da seyir halindeki İETT şoförü 'psikolojim bozuldu' diyerek arabulucu yol kenarına çekti.

Geçtiğimiz günlerde Cebeci-Eminönü seferini yapan 36CE hat numaralı otobüsün şoförü, duraktaki yolcuları aldıktan kısa bir zaman daha sonra psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek, otobüsü yol kenarına park etti ve daha fazla ilerleyemeyeceğini söyledi.

Duruma tepki bildiren yolcular, şoför ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında sürücü, bu şekilde hareket edemeyeceğini belirtti.
''ELİM, AYAĞIM TİTRİYOR''
Sürücü, işe geç kalacaklarını dile getiren yolculara ise, "Elim, ayağım titriyor" biçiminde cevap verdi. İETT şoförü ile yolcular aralarında yaşanan tartışma takriben 20 dakika daha sonra son buldu ve otobüs hareket etti.

(DHA)

Günün Manâlı Manşetleri Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum