Hyundai Staria Türkiye'ye geldi mi? 2022 Hyundai Staria fiyatı ne kadar? Hyundai Staria kaç TL? haberi

Hyundai ’nin yeni MPV modeli STARIA, Türkiye'de satışa sunuldu.

Hyundai Staria Türkiye'ye geldi mi? 2022 Hyundai Staria fiyatı ne kadar? Hyundai Staria kaç TL? haberi
25 Mayıs 2022 - 11:14

Hyundai ’nin yeni MPV modeli STARIA, Türkiye'de satışa sunuldu. Ticari modellere tasarım açısından öbür bir ebat kazandıran Hyundai, STARIA ile 9 karakter konforu bir arada yaşayabilirsiniz. Vatandaşlar, Hyundai Staria modelinin fiyatını ve özelliklerini araştırmaya başladı. İşte merak edilen Hyundai Staria özellikleri...

2022 HYUNDAİ STARIA ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yeni Hyundai Staria ilk etapta tek motor ve ekipman seviyesiyle karşımıza çıkıyor. Staria'nın kaputu aşağıda 2.2 CRDi dizel ünite tahsis yapıyor. Laf konusu motor, 177 PS baskı ve 430 Nm tork üretiyor. 8 ileri otomatik şanzımanla tercih edilebilen araçta sürüş modu seçimi de bulunuyor. Azami hızı 185 km/s olan Staria, 0-100 km/s hızlanmasını 12,4 saniyede tamamlıyor. Aracın birleşik yakacak tüketimi de 8.5 lt/100 km olarak açıklandı.

Hyundai Staria Türkiye'ye geldi mi? 2022 Hyundai Staria fiyatı ne kadar? Hyundai Staria kaç TL?

Staria, iç mekanında bambaşka koltuk sayısıyla uyarı çekecek. İlk etapta Türkiye'ye gelen Prime teçhizat seviyesinde sürücü dahil 9 koltuk (8+1) standart. Koltuklarda bez döşeme mevcut. 2 ve 3. sıra koltuklar valiz hacmini artmak için öne kaydırılabiliyor. Koltukların kullanımına göre Hyundai Staria'nın valiz hacmi 831 ile 1,303 litre arasında değişiyor.

Hyundai Staria Türkiye'ye geldi mi? 2022 Hyundai Staria fiyatı ne kadar? Hyundai Staria kaç TL?

Dış tasarımında uzaydan etkilenen STARIA, iç mekanında da bir yolcu gemisinin salonundan esinlenmiş. alt bir konumda yer alan emniyet kemerleri ve geniş panoramik pencerelere sahip yenilikçi tasarım mimarisi, vasıta içindekilere ferah ve ağırbaşlı bir etraf sunuyor. Şoför odaklı kokpitte 4.2 inç renkli dijital gösterge ve 8 inç dokunmatik orta ön panel bulunuyor. Kablosuz sıkıntı özelliğinin yanı sıra her koltuk sırasında bulunan USB yük girişleriyle de mobil cihazların şarj edilmesine imkan tanınıyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma, elektronik park freni, otomatik ön ve arkadaki klima ve geri görünüm kamerası gündelik hayatı kolaylaştırırken 3+3+3 oturma düzeniyle de şoför dahil tam 9 karakter kapasiteye sahip.

2022 HYUNDAİ STARIA KAÇ TL?

Ülkemizde 5 öbür vücut rengi ile satılacak olan Hyundai Staria'nın fiyatları 659.900 TL'den başlayacak.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum