Havada seks yapmak için uçağın düşmesini göze aldılar! Öğrencisiyle sevişen pilot o videodan sonra kovuldu haberi

Rusya'daki Sasovo Sivil Havacılık Uçuş Okulu'nda eğitim esnasında seks yapabilmek için uçağı otomatik pilota alan hoca ve öğrencinin uçuş okuluyla ilişkisi kesildi.

Havada seks yapmak için uçağın düşmesini göze aldılar! Öğrencisiyle sevişen pilot o videodan sonra kovuldu haberi
24 Mayıs 2022 - 08:57

Rusya'daki Sasovo Sivil Havacılık Uçuş Okulu'nda eğitim esnasında seks yapabilmek için uçağı otomatik pilota alan hoca ve öğrencinin uçuş okuluyla ilişkisi kesildi. Uçağın modelinin de Cessna 172 olduğu belirlendi.

UÇAKTA ÖĞRENCİSİYLE SEVİŞEN PİLOT EVLİ ÇIKTI

Rus basınında meydana çıkan haberlere göre öğrencisiyle sevişmek için uçağı otomatik pilota bölge öğretmen, evli çıktı. Eğitmenin öğrencisine fazladan uçuş süresi vereceğine söz verdiği, bu vesile ile onu seks yapmaya ikna ettiği belirtildi.

GÖRÜNTÜLER NASIL SIZDI?

Gelen bilgilere göre öğrencinin arkadaşları bu olayı öğrendi ve eğitmenden intikam edinmek istedi. Öğrenciler kendi aralarında videoyu izledikten sonradan okulun patronlarına gönderdiler. Skandalın açığa çıkmasından sonra eğitmenle yollar ayrıldı.

te


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum