Gülşen cesur havuz pozuyla yine olay oldu! "Tanıştırayım ateşten elbise..." haberi

Sahnede giydiği dekolteli kıyafetlerle adından laf ettiren ünlüle şarkıcı Gülşen, cesur paylaşımlarına sürat kesmeden devam ediyor.

Gülşen cesur havuz pozuyla yine olay oldu! "Tanıştırayım ateşten elbise..." haberi
18 Mayıs 2022 - 19:55

Sahnede giydiği dekolteli kıyafetlerle adından laf ettiren ünlüle şarkıcı Gülşen, cesur paylaşımlarına sürat kesmeden devam ediyor. Son olarak tasarladığı kıyafetleri sergileyen Gülşen, "Tanıştırayım ateşten elbise" diyerek verdiği pozla durum yarattı.

MAKYAJSIZ AYNA POZUYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Takipçileri için Instagram hesabından jurnal hayatından da paylaşımlar yapan Gülşen'den geçtiğimiz gün yeni poz geldi. Makyajsız haliyle dikkat çeken ünlü şarkıcı ayna pozuyla mest etti.

gg

TASARLADIĞI FİLELİ KIYAFETLERİ TANITTI

Tasarladığı fileli kıyafetlerin tanıtımıyla ilgili bir faaliyet düzenleyen Gülşen, yeniden sinyâl isim oldu. Yeni imajıyla uyarı çeken ve tasarladığı fileli kıyafetlerle ilgili konuşan Gülşen, bu elbiselerin sokakta rahatlıkla giyilebileceğini belirtti.

gülşenn

Ünlü şarkıcı, "Sokakta gördüğümüz tüm o genç arkadaşlarımızın, bana ilham veren o genç ruhun rahatlıkla giyebileceği ateşten elbisemizi hemen size tanıtıyorum." dedi.

gülşenn1

GÖZÜ KARA POZU SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Tasarladığı fileli elbiseyi üstüne giyerek Instagram'da paylaşım yapan Gülşen, cesaretiyle bütün not aldı.

gülşen

Gülşen'in gözü kara pozuna takipçileri ve çoğu meşhur ad beğeni ve açıklama yağdırdı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum