Güldür Güldür Bakan Nureddin Nebati skeci neden yayınlanmadı? Güldür Güldür Nureddin Nebati skeci sansürlendi mi? - kars haber

Show TV ’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür her hafta yeni bölümü ile ekranlara geliyor.

Güldür Güldür Bakan Nureddin Nebati skeci neden yayınlanmadı? Güldür Güldür Nureddin Nebati skeci sansürlendi mi? - kars haber
09 Mayıs 2022 - 10:20

Show TV ’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür her hafta yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz gün ekrana gelen 305 ’inci bölümünde evvelden tanıtımlarda yayınlanan Define ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ’nin skeci yer almadı. Skeçte Aziz Aslan ’ın canlandırdığı Nebati, kendisine sorulan sorulara “Bankacılık sektörü alaka alanım, iki tane kredi kartım var benim ya!”, “Türk Lirası daha fazla layık kaybedemez, dibini fark etti. Durdu burada” gibi cevaplar veriyordu. Vatandaşlar bu skecinin niçin yayınlanmadığını araştırmaya başladı.

GÜLDÜR GÜLDÜR BAKAN NEBATİ SKECİ NEDEN YAYINLANMADI?

Güldür Güldür, Define ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ’nin aşırı iyimser açıklamalarını tiye aldığı skeç Cumartesi gecesi saat 20:00 yayınlanacağını duyurmuştu.

Yayınlanan bölümde Bakan Bitkisel bölümü yer almazken, sosyal medya kullanıcıları programa sansür uygulandığını dile getirdi. Bakan Bitkisel ’li skecin yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmezken, Show TV ’den bir izah etme yapılmadı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum