Gigi Becali: Morutan'ı ucuza sattım çünkü...

Galatasaray'ın sezon başında gençleştirme operasyonu için kadrosuna kattığı Olimpiu Morutan'a ilişkin, Gigi Becali konuştu.

Gigi Becali: Morutan'ı ucuza sattım çünkü...
30 Kasım 2021 - 14:55

Galatasaray'ın sezon başında gençleştirme operasyonu için kadrosuna kattığı Olimpiu Morutan'a ilişkin, Gigi Becali konuştu. Genç yeteneğin menajeri yaptığı konuşmada, oyuncusunu neden 'ucuza sattığını' açıkladı.

Rumen Digisport'a konuşan Gigi Becali, Morutan'ı 3.5 milyon euroya satmış ve Galatasaray'ın yakaladığı başarılara tarafından kontratına prim şartı koşmuştu. Sarı kırmızılılar, UEFA Avrupa Ligi gruplarına katılmaya yargı kazandığı için Becali'ya 500 bin euro ödedi. aynı zamanda Morutan, Galatasaray formasıyla 15 müsabakada forma giydi ve bunun için de 600 bin euro ödenecek.

Edinilen bigilere göre Morutan'ın toplam ücreti, transferde elde edilebilecek azami kazanç bonuslar dahil 5.7 milyon euro.

"MORUTAN'I SATTIM ÇÜNKÜ..."

Becali, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "20 kişilik oyuncu grubum varsa, onları 40'a satarım. Ben, Dennis Man'ı 11 milyon euroya sattım çünkü Morutan'a yer açılsın istedim. Sonradan Cordea geldi, Cordea'ya da yer açılmak için Morutan'ı ucuza sattım. acilen elimde 20-30 milyona satılacak oyuncu kalmadı." dedi.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum