Galatasaray taraftarı ne tepki verecek? Igor Tudor geri dönebilir... haberi

Galatasaray'da Igor Tudor gelişmesi...

Galatasaray taraftarı ne tepki verecek? Igor Tudor geri dönebilir... haberi
23 Mayıs 2022 - 13:29

Galatasaray'da Igor Tudor gelişmesi... Verona ile iyi bir sezon geçiren Tudor'un yeni sözleşme kabul etmeyeceği ve takımdan ayrılacağı konuşuluyor.

Ünlü İtalyan spor gazetesci Gianluca Di Marzio'nın aktardığı bilgilere tarafından; Tudor takımın bu sezon yaptıklarından daha fazlasını yapamayacağına inanıyor. Verona da bu duruma hazırlanıyor, Tudor takımla devam etmeyebilir. derhal favori, Udinese teknik direktörü Gabriele Cioffi gibi görünüyor.

"TÜRKİYE'YE DÖNEBİLİR"

eauteautea17324734015dcbe8b51fd0b

Tudor'un planlarını da açıklayan Di Marzio bombayı patlattı. "Igor Tudor için gelecek sezon için çoktan olası hedefler var. Mihajloviç ile ilişkisi sene sonunda kesintiye uğrarsa, adı gerçekten Bologna yöneticilerinin listesinde yer alıyor. Bunun yerine İtalya'dan uzaklaşmayı seçerse, Hırvat teknik direktör, öneri verdiği ve 2017'de Galatasaray'ı ve bir önceki sezonda Karabükspor'u çalıştırdığı Super Lig'de Türkiye'ye dönebilir."

2016-2017 yılında Kardemir Karabükspor'u çalıştıran Hırvat teknik adam sonradan Galatasaray'ın yolunu tutmuştu. Igor Tudor Dursun Özbek dönemi sezon devam ederken gönderilmiş ve yerine Fatih Terim getirilmişti...


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum