FLAŞ HABER

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu arasında gergin anlar! haberi

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, tercih gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu arasında gergin anlar! haberi
25 Mayıs 2022 - 16:19

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, tercih gündemine dair açıklamalarda bulundu. Yönetim Kurulu listesinde minik bir değiştirme olduğunu söyleyen Hamamcıoğlu, "Ben daima benzer Eşref Hamamcıoğlu. 30 Nisan seçiminden önce de sizlere seslenmiştim, 11 Haziran'dan önce de sizlere sesleniyorum. 30 Nisan öncesindeki toplantılarda ekibimi sizlere tanıtmıştım. Yönetim Kurulu listemizde yalnızca 2 başkalaşım oldu. Murat Uysal ve Tamer Saka listemizden ayrıldılar. Listemizin böyle kalması irade ve istikrarın sembolüdür. Bütün da Galatasaray'ın ihtiyacı olduğu gibi. Yaratılan algılara en hoş cevabı listelerimizin aynı kalmasıyla vermiş olduğumuzu düşünüyorum! Kurullarımız da aynı şekilde devam ediyor." dedi.

"SİCİL KURULU HİÇ OLMADIĞI DEK ÖNEMLİDİR!"

111

Sicil Kurulu ve Sportif A.Ş.'deki görevlendirmelerden de bahseden Hamamcıoğlu, "Sicil Kurulu hiç olmadığı kadar önemlidir! Bozulmakta olan ve genel kurullara eksik alaka duyan aza profili göz önüne aldığımızda Sicil K. mutlaka fakat bundan daha sonra olabildiğince daha objektif, çıkar ilişkisine dayalı olmayan bir şekilde üyelerini belirleyecektir. Sportif A.Ş'ye Adnan Öztürk ve Bora Yargıç, Mağazacılık A.Ş'de Arda Ayakkabı, Emlak A.Ş'de Ozan Sevindik ve Cem Oruç, Gayrimenkul A.Ş'de Melih Tavukçuoğlu ve Erhan İşözen, Dijital A.Ş'de ise Ecem Tezel Aldanmaz ve Mustafa Ali Yazıcı bizimle birlikte olacaklar. Adnan Öztürk, Galatasaray'da bundan sonra kasa kolaylığı, zengin başkan, gayrimenkul satışlarının konuşulmasını bitirmek için büyük Galatasaray projesini başkanlık makamına alt olarak yerine getirmek üzere devir yapacak." ifadelerini kullandı.

"SAMİMİYETSİZLİKTİR, GÜVEN EKSİKLİĞİDİR"

1fccb50af41c42359208b6cb0ff01d97

Öteki başkan adayı Dursun Özbek'e bir takım eleştirilerde yer alan Hamamcıoğlu, "30 Nisan'da seçimin ne şekilde iptal edildiğine hepimiz şahit olduk, gördük. 30 Nisan'da seçim yapılması gerekirken o tanrısal mekanda abes sandıkların önünde konuştuk. böylece kayda değer bir günde aramızda olmayanlar, bugün Galatasaray'ı yönetmeye talip oluyorlar. 30 Nisan'da aramızda olmayanların bugün Galatasaray'ı yönetmeye talip olması samimiyetsizliktir, güven eksikliğidir. Galatasaray geçmişinden ders almazsa kesintisiz tarih tekerrürden ibarettir diyeceğiz. Bundan Böyle Galatasaray'da çatı aday arayışı bitmelidir. Çünkü içinde bulunduğumuz durum camiamızın kayda değer parçası olan Galatasaray SK'da temelin hasar görmesidir." dedi.

"GALATASARAY'IN İNSAN KAYNAĞINA GÜVENMEK ŞARTTIR!"

457011

Galatasaray'ın Dursun Özbek'e fakir olmadığını söyleyen Hamamcıoğlu, "Kendi listesini yapamayacağı için veya kimsesiz girmesi laf konusu olan seçimi kaybedeceğinden muhakkak olan adaylar bir koalisyon yaparak Galatasaray içinde pozisyon belirlemeye çalışıyorlarsa bu Galatasaray'ın makus talihi olamaz. Buna tepki göstermeliyiz! Galatasaray bir Spor Kulübü'dür arkadaşlar, Galatasaray bir gayrimenkul şirketi değildir. Bugün büyük algı yaratılarak güya diğer çözüm, tedavi yokmuş gibi tüm gayrimenkul projelerini sadece o(Dursun Özbek) yapabilir, çatı aday sadece o(Dursun Özbek) olabilir paranoyasından vazgeçmemiz gerekli. Galatasaray'ın insan kaynağına itimat etmek şarttır!" ifadelerini kullandı.

"FİNANSMAN GİDERİMİZ 3 MİSLİ ARTTI"

aa_27723932

Dursun Özbek yönetiminin önceki dönemde büyük hatalar yaptığını söyleyen Hamamcıoğlu, "Galatasaray'ın gayrimenkulleri Galatasaray'ın varlığıdır. Kimseye servet kalmamıştır. Birden çıkıp bu gayrimenkulleri şu şekilde pazarlayacağım seslenmek bir çözüm değildir. Hatırlayın Riva-Florya ile ilgili sunumu. Basit bir Excel tablosunda 500M$ yazdılar. Hani nerede 500M$? İşte bu parayı getirenler ve devamı bu parayı yönetmesini bilemediler. Borcumuz giderek artıyor. Finansman giderimiz 3 misli arttı. Fizibilitesi olmayan, inandırıcı olmayan projelere temkinli yaklaşalım!" ifadeleriyle sözlerini noktaladı.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum