Galatasaray'da DeAndre Yedlin ile yollar ayrıldı haberi

Gustavo Assunçao'nun kiralık sözleşmesini fesheden Sarı-kırmızılılar, bu defa de ABD'li sağ beki DeAndre Yedlin ile ortak anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı. "KARŞILIKLI ANLAŞMA YOLUYLA FESHEDİLMİŞTİR" Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel .

Galatasaray'da DeAndre Yedlin ile yollar ayrıldı haberi
26 Ocak 2022 - 21:42

Gustavo Assunçao'nun kiralık sözleşmesini fesheden Sarı-kırmızılılar, bu defa de ABD'li sağ beki DeAndre Yedlin ile ortak anlaşarak yollarını ayırdığını açıkladı.

"KARŞILIKLI ANLAŞMA YOLUYLA FESHEDİLMİŞTİR"

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu DeAndre Roselle Yedlin ’in sözleşmesi iki taraflı anlaşma araciliğiyla feshedilmiştir. Takımımıza sağladığı katkılar için Yedlin ’e teşekkür ediyor, kariyerinin bundan sonraki bölümünde kendisine başarılar diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

ABD'YE GİTTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Kariyerine ülkesinde devam etmesi beklenen Yedlin'in, David Beckham ’ın sahibi olduğu Inter Miami'yle aktarma görüşmeleri yerine getirmek için ABD'ye gittiği iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon Newcastle United'tan bedelsiz olarak transfer edilen 28 yaşındaki oyuncu, Galatasaray formasıyla 1,5 sezonda 36 maça çıktı, 1 gol ve 1 asist üretti.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum