Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi belli oldu haberi

Galatasaray'da bütün gözler yapılacak başkanlık seçimine çevrildi.

Galatasaray başkan adayı Dursun Özbek'in yönetim kurulu listesi belli oldu haberi
20 Mayıs 2022 - 19:20

Galatasaray'da bütün gözler yapılacak başkanlık seçimine çevrildi. Başkan adaylarından Dursun Özbek, listesini Divan Başkanlığına teslim etti. idare heyeti listesinde bulunan isimler şöyle;

BAŞKAN: Dursun Özbek

Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Eray Yazgan, Levent Yaz, Ahmet Cemal Özgörkey, Mehmem İsmail Sarıkaya, Mehmet Saruhan Cıbara, Dikran Gülmezgil

YÖNETİM YERINE KOYMA: Can Natan, Dikte Aral, Cansu Ak, Tanur Lara Yılmaz, Cem Soylu

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMA GELDİ

FTNPib_WYAM4kIK

"Heyecanlıyım natürel. Bugün tarihi bir gün. Seçim için müracaatımızı yaptık. Bu süreçte bana inanan, benimle beraber yürümeyi kabul eden arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şiddet bir süreçten geçeceğiz. Eşref kardeşime de başarılar diliyorum. 12 Haziran'ı sabırsızlıkla bekliyoruz, Galatasaray'ın parasal bağımsızlığını ve sporda başarı için projelerimiz var. Biz Galatasaraylıyız, bizde sen ben yok yalnızca Galatasaray var. Biz büyük bir aileyiz. Erden Timur kardeşim hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Galatasaray'a uzun yıllar hizmet verecek ekibimiz var."

ERDEN TİMUR SÜRPRİZİ

erden-timur-un-ilk-projesi_ddca7

Galatasaray'da Dursun Özbek'in başkanlık adaylığını açıklamasının gerisinde ortaya çoğu söylenti atıldı. Özbek'in ekibinde NEF'in patronu ve Galatasaray'a stad sponsorluğunda büyük fedakarlık yapan Erden Timur'un olacağı bildirilmişti. Dursun Özbek seçilirse Erden Timur, Eşref Hamamcıoğlu seçilirse Adnan Öztürk; Sportif AŞ ’de görev alacak.


Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum