Finale günler kala Survivor All Star'a veda eden isim Nagihan Karadere oldu haberi

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star'ın finali için geri sayım başladı.

Finale günler kala Survivor All Star'a veda eden isim Nagihan Karadere oldu haberi
25 Haziran 2022 - 09:14

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star'ın finali için geri sayım başladı. Dokunulmazlık oyunlarında uğraş eden yarışmacılar, finale kalabilmek için parkurda kıyasıya yarıştı.

NAGİHAN ELENDİ

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlığı kazanan Adem, Ayşe'nin adını verdi. ikinci dokunulmazlığını kazanan Ayşe ise Nagihan'ın adını söyledi.3. dokunulmazlığı şampiyon yeniden Adem oldu ve potaya Hikmet'i gönderdi. Dün akşam yapılan konseyde ise adaya veda eden ad açıklandı. Konseyde izah etme yapan Acun Ilıcalı, seyircilerden minimum SMS'i alarak finale günler kala yarışmadan elenen ismin Nagihan Karadere olduğunu söyledi.

finale-gunler-kala-survivor-all-star-a-veda-eden-15038080_6539_m

"KEŞKE FİNALİ GÖREBİLSEYDİM"

Performansından dolayı finale aday olarak gösterilen fakat istediği başarıyı yakalayamayan Nagihan, veda konuşmasında "Söyleyecek bir şey değil. Büyük mücadeleler verdim. keşke finali görebilseydim sonu görebilseydim fakat baht değilmiş. Tek üzüldüğüm konu kızımdan çok defa ayrı kaldım sonuca gidemediğim için... Sonuç iyice seyircimizin elinde. Bana SMS gönderen herkese sonuna kadar teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum