Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? Sosa'dan kafaları karıştıran açıklama

Fenerbahçe'nin deneyimli futbolcusu Jose Sosa, Arjantin basanına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? Sosa'dan kafaları karıştıran açıklama
14 Ocak 2022 - 21:52

Fenerbahçe'nin deneyimli futbolcusu Jose Sosa, Arjantin basanına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli kulübün karmaşık bir şart içerisinde olduğunu bildiren deneyimli orta sahanın sözleri Fenerbahçe taraftarını oldukça şaşırttı.

"ONUNLA SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDEYİM"

Fanatik'te bulunan habere göre, Arjantin basınına konuşan Jose Sosa, Trabzonspor 'da birlikte oynadığı yakın arkadaşı Emmanuel Mas'ın, kendisine eski takımı Estudiantes'e geri dönmesi için baskı yaptığını belirterek, "Onunla aralıksız iletişim halindeyim, Ne olacağını görmemiz gerekecek. Emmanuel Mas, her gün antrenmana gittiğinde beni arıyor. Ona en iyisini dilemek istiyorum çünkü Estudiantes çok sevdiğim bir yer." sözlerini dile getirdi.

sosa

"KULÜP KARMAŞIK BİR DURUMDA"

Mas ile müşterek arkadaşı olan Angeleri'nin de Arjantin ekibine aktarma olması için temasa geçtiğini belirten Sosa, "Fenerbahçe ile Haziran ayına kadar sözleşmem olduğunu ve kulübün şimdi kompleks bir durumda olduğunu söyledim." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum