Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? Sosa'dan kafaları karıştıran açıklama

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Jose Sosa, Arjantin basanına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? Sosa'dan kafaları karıştıran açıklama
14 Ocak 2022 - 21:49

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Jose Sosa, Arjantin basanına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli kulübün kompleks bir şart içerisinde olduğunu belirten tecrübeli orta sahanın sözleri Fenerbahçe taraftarını epeyce şaşırttı.

"ONUNLA SÜREKLİ İLETİŞİM HALİNDEYİM"

Fanatik'te yer alan habere kadar, Arjantin basınına konuşan Jose Sosa, Trabzonspor 'da birlikte oynadığı yakın arkadaşı Emmanuel Mas'ın, kendisine eski takımı Estudiantes'e geri dönmesi için zorlama yaptığını belirterek, "Onunla aralıksız iletişim halindeyim, Ne olacağını görmemiz gerekecek. Emmanuel Mas, her gün antrenmana gittiğinde beni arıyor. Ona en iyisini istemek istiyorum çünkü Estudiantes çok sevdiğim bir yer." sözlerini dile getirdi.

sosa

"KULÜP KARMAŞIK BİR DURUMDA"

Mas ile ortak arkadaşı olan Angeleri'nin de Arjantin ekibine aktarma olması için temasa geçtiğini bildiren Sosa, "Fenerbahçe ile Haziran ayına dek sözleşmem olduğunu ve kulübün şu anda karmaşık bir durumda olduğunu söyledim." dedi.

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum