Feberbahçe Başkanı Ali Koç, Nureddin Nebati'yi ziyaret etti haberi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Idare Heyeti Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel'yi ziyaret etti.

Feberbahçe Başkanı Ali Koç, Nureddin Nebati'yi ziyaret etti haberi
25 Mayıs 2022 - 16:35

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Idare Heyeti Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel'yi ziyaret etti. Nebati, "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ’ne nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

GÜNCEL 25.05.2022 15:41 Feberbahçe Başkanı Ali Koç, Nureddin Nebati'yi ziyaret etti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Bitkisel'yi ziyaret etti.

Ziyarette Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Fethi Pekin, Nüket Küçükel Ezberci, Ahmet Ketenci ve İlker Dinçay da yer aldı.

Koç, Bitkisel'ye adının ve memleketi olan Urfa'nın plaka numarasının yazdığı, 63 numaralı Fenerbahçe formasını hediye etti.

Nureddin Nebati, Twitter hesabından ziyarete ilişkin, "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve kıymetli Idare Heyeti Üyeleri ’ne kibar ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve kıymetli Idare Heyeti Üyeleri ’ne nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. pic.twitter.com/Jb2aQxbmOn

— Dr.Nureddin NEBATİ Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum