Ezgi Mola Twitter'da gündem oldu! "Ödüm koptu ne oluyor diye..." haberi

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi 'Erşan Kuneri'de rol bölge Ezgi Mola, bir takım sosyal ağ kullanıcılarının adı ve soyadıyla ilgili ad türeten takipçilere esprili bir cevap verdi.

Ezgi Mola Twitter'da gündem oldu! "Ödüm koptu ne oluyor diye..." haberi
20 Mayıs 2022 - 19:14

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi 'Erşan Kuneri'de rol bölge Ezgi Mola, bir takım sosyal ağ kullanıcılarının adı ve soyadıyla ilgili ad türeten takipçilere esprili bir cevap verdi. Birçok kullanıcı Ezgi Ara Verme'nın ismini güldüren bir akıma dönüştürdü. Ünlü oyuncu da bu paylaşımları Twitter hesabından paylaştı.

Kullancılar, "Ezgi Mola'nın Star Wars fanatiği kuzeni Ezgi Yoda", "Ezgi Mola'nın kaderine razı olan kuzeni Yazgı Ara Verme", "Ezgi Mola'nın hisleri fazla kaslı olan kuzeni Algılama Ara Verme" gibi paylaşımlarda bulundu.

1

Twitter'da trend topic olan Ezgi Ara Verme şaşırdığını açıklama ederek, "Ezgi Mola ’nın kutuplardaki kankası Eskimo La! Of gündem yapmayın beni ya, ödüm koptu ne oluyor diye. Baktım gündeme ne oldu diye, yazılanlar bunlar. Elimden geleni yapmaya çalıştım ben de" mesajını yayınladı.

2

Haber Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Kars Haber Yerel Kategorileri de mevcuttur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum